Android'e Zarar Vermeden Windows 95/98/Me/XP/Vista/7/8 veya Linux Kurma

Sponsorlu Bağlantılar

proandro

proandro

Üye
Bu windowslara exe uygulama kurulumunu nasıl yapcaz??

ARM_TR

ARM_TR

Üye
Windows XP Kurdum çalışıyor ama kaplumbağadan daha yavaş D:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben herşeyi yapabiliyorum fakat nedense c.img bende oluşmuyor neden??

mahmutpek

Üye
Hocam windows phone yapabiliyor muyuz?

Elimde wp iso var..

bİR de android silip wp kursak olmaz mı??

Serhan

Serhan

Üye
Süper , tablette de işe yararmı bu ? W7 Tablet felan süper olur...
Hocam windows phone yapabiliyor muyuz?

Elimde wp iso var..

bİR de android silip wp kursak olmaz mı??
Çok akıllıca , denemek lazım...
Ben çok isterdim wp gibi çalışan ama mağazası android olan , apk destekleyn bir wp....

TRSweet

TRSweet

Üye
ben win xp kuruyorum herşeyi doğru yaptım ekran varya 4 seçenekli yükleme ekranı onuda hallettim sora yeniden başlattı yaklaşık 20 dakkadır açılmadı normalmmidir ?

TRSweet

TRSweet

Üye

Tamam acildi dediklerini yaptim bochs dosyasini actim sora kapanti pc tele bagladim ama "SDL" diye bir klasor olusmadi bende kendim olursurdum icinede txt olusturup orda ki kodlari yazdim megs 344 ama bu ekran gelio bochs acinca

avast

avast

Üye
Simdi cok kasigo falan demisler bunlar hangi telefon eger amiral gemisindede kasiyosa denemiycem nexus5 icin soruyorum

ahmet168

ahmet168

Üye
S5 te kasacağını sanmam

zero1995

zero1995

Üye
windows 98 .iso varmı elinizde veya nerden bulabilirim saglam

Maxis_

Maxis_

Üye
arkadaş sağol eline emeğine parmağına sağlık.şimdi windows xp format kısmındayım becericem galiba :D çok teşekkurler maksat zaman geçirmek işte :D
kardeş :D herşeyi yaptıö fakat telde girince programa sol ustte bişey gelip gelip gidiyo ekran gelmiyo galiba telden yoksa güzel paylaşım çalıştıran arkadaşalr var .D

Tamam acildi dediklerini yaptim bochs dosyasini actim sora kapanti pc tele bagladim ama "SDL" diye bir klasor olusmadi bende kendim olursurdum icinede txt olusturup orda ki kodlari yazdim megs 344 ama bu ekran gelio bochs acinca

aynı bndede boyle

TRSweet

TRSweet

Üye
arkadaş sağol eline emeğine parmağına sağlık.şimdi windows xp format kısmındayım becericem galiba :D çok teşekkurler maksat zaman geçirmek işte :D
kardeş :D herşeyi yaptıö fakat telde girince programa sol ustte bişey gelip gelip gidiyo ekran gelmiyo galiba telden yoksa güzel paylaşım çalıştıran arkadaşalr var .D

aynı bndede boyle
Krdes ben sorunu cozdum arkadasin verdigi boch.txt dosyasi eksik onu duzelttim calistirdim :)

Üst Alt