Androide geçtim, ama...

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Androide geçtim, ama...
Başlıktada belittiğim gibi tamamen Androide geçtim. Telefonu 2 ay önce 400tl ye aldım, ama pek kullanmıyordum. Ama dün SIM kartımı Samsung Galaxy S Duos 2 telefonuma taktım ve içime bi kurt düştü. Şimdiye kadar kullandığım telefonlar Nokiaydı ve biri 3 metreden düştü bir şey olmadı. Peki bu telefon ne kadar dayanıklı? Pantolonun arka cebine koyup üstünü otursam bir şey olurmu? Koruyucu kılıf da kullanıyorum ve alırken ürününün A kalite olduğunu söylediler.

Bir diğer sorum telefonun garantisi olduğu halde Flashtool ile yazılım attım (rootlamak için), ClockWorkMod da kullanıp sildim, ve Custom ROM yükledim, sorun çıkarmı?

Not: Nokia telefonuma yazılım yüklemek için 6 ay çalıştım, sonra yaptım. Ama Androide sadece 2 saat :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Stock fw atarsın yine garantiye girer. Galaxy S duos biraz daha sağlam yapıda abisi olan serilere göre ancak sen yine de pantolonunun arka cebine koyma bu telefon nokia değil sonuçta :)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Stock fw atarsın yine garantiye girer. Galaxy S duos biraz daha sağlam yapıda abisi olan serilere göre ancak sen yine de pantolonunun arka cebine koyma bu telefon nokia değil sonuçta :)
:tşk: cevabınız için :)

Üst Alt