Uygulama Android Wifi Kırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Kardes dumpperi Denedim Bilgisayar Hata Verdi :(Kardeşim Iste Ailenden Uzaksan O Ayridir Hmm : )

byAndroid

byAndroid

Üye
Attihim linktekini dene sen calisir belki

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Tmm kardesim Cok Tesekkur Ederim Deneyecem Ve Sonucu Buraya Yazacam ;)

byAndroid

byAndroid

Üye
Merak ediyom ins olur

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Olmadı Yariya Kadar Doluyor Sonra Olumsuz Hatasını Veriyor : (

byAndroid

byAndroid

Üye
Demekki kiramadi wifibyi

Hayatcix04

Üye
    Konu Sahibi
Malesef Ya bir Cocuk Bizim Mahalede Prigrami bizim Gozumuzin Önünde acti Dukkanin Sifresini Kirdi Gitti Istesik Vermedi

byAndroid

byAndroid

Üye
Kolay sifreler kirilir elbette

Tufkan

Tufkan

Üye
Böyle bir program var ama bilhisayardan oluyor BENİM arkadasimda var ama indirip kurunca bilgisayarinizin garantisi devre disi kalir ve windows kalkar yerine programin kendi isletimi. Gecer vede asla windows a donemezsin programi sorayim baska sehirde ama neyse sorup yazarim hemen

Baskentliia

Baskentliia

Üye
dumpper işe yarar kırarsın

hayiaz

Üye
:) xiaopan ile kırabilirsin wps koruması olmayan modemleri wpa şifrelerini ve web şifrelerini kırabilirsin Google yaz çıkar sitesi. vmware ilede Windows üzerinde çalıştırabilirsiniz.. merak etmeyin garantisi gitmez bilgisayarınızın Windows'u kaldırsanız bile garantisi gitmez aslında sadece gözunuzu korkutuyorlar :) lisans kodunuz bilgisayarın altında kayıtlı recovery bölümüne dokunmazsanız tekrar geri kurabilirsiniz o konulara girmeyelim şimdi iş uzar :)

tabiki wiraless kartınız dinleme modunu destekliyorsa desteklemiyorsa realtek chipset kartlı bir 8187 felan destekliyordu biraz araştırın yada sitede desteklediği chipsetlere bakın ona göre alın ürünlerinizi

• Beğen
Tepkiler: Mr.FSK ve r6565
r6565

r6565

Üye
:) xiaopan ile kırabilirsin wps koruması olmayan modemleri wpa şifrelerini ve web şifrelerini kırabilirsin Google yaz çıkar sitesi. vmware ilede Windows üzerinde çalıştırabilirsiniz.. merak etmeyin garantisi gitmez bilgisayarınızın Windows'u kaldırsanız bile garantisi gitmez aslında sadece gözunuzu korkutuyorlar :) lisans kodunuz bilgisayarın altında kayıtlı recovery bölümüne dokunmazsanız tekrar geri kurabilirsiniz o konulara girmeyelim şimdi iş uzar :)

tabiki wiraless kartınız dinleme modunu destekliyorsa desteklemiyorsa realtek chipset kartlı bir 8187 felan destekliyordu biraz araştırın yada sitede desteklediği chipsetlere bakın ona göre alın ürünlerinizi

xiaopan kiriyorum bende windows uzeri hic denemedim basarili oluyomu wmware

hayiaz

Üye
hatta bi cinli amca modemlerin son 6 mac adresini girince pin kodunu veren bi program yazmış onuda kullandım :) bazılarında işe yarıyor hangi mac adreslerinde pin kodunu verdiğinide yazmıştı :) bi ara uğraşmıştım :)

gittim 19 dbi panel anten aldım bide adaptör :) mahallede 10 tane şifre aldım sonra biraktim yakınlarınızda varsa işe yarıyor ama çok yakınınızda olması lazım uzak mesafede güçlü antenlere ihtiyacınız olur çünkü kayıp çok oluyor...

şuan elimdeki şifrelerle idare ediyorum

r6565

r6565

Üye
hatta bi cinli amca modemlerin son 6 mac adresini girince pin kodunu veren bi program yazmış onuda kullandım :) bazılarında işe yarıyor hangi mac adreslerinde pin kodunu verdiğinide yazmıştı :) bi ara uğraşmıştım :)

gittim 19 dbi panel anten aldım bide adaptör :) mahallede 10 tane şifre aldım sonra biraktim yakınlarınızda varsa işe yarıyor ama çok yakınınızda olması lazım uzak mesafede güçlü antenlere ihtiyacınız olur çünkü kayıp çok oluyor...

şuan elimdeki şifrelerle idare ediyorum
programin linkini atarmisin?

hayiaz

Üye
birde şifrelerini kırdığınız modemlerin ssıd ve mac adreslerini birde pin kodlarını kopyalamayı unutmayın

modemin isimlerini değiştirebiliyorlar tabiki şifrelerinide :) mac adresi ve pin kodu elimizde olduğu için şifresini tekrar almamız saniyeler sürer :)şuan evde değilim eve gittiğimde atarım unutmazsam

çok işe yarıyor gerçekten 5 saat pin kodunu aramakla uğraşmıyorsun anında :) görüntüşu ttnetin modemlerinede bi çare bulsalar çok iyi olacak aslında pin kodu koruması var :) 3 kere pin deniyor sonra kilit atiyor..

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Şu olayı detaylı ve anlaşılacak şekilde biri anlatabilir mi ya da video,görüntü vs. var mı ?

Tufkan

Tufkan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: FK5896
Tufkan

Tufkan

Üye
Calusmasi internette ararasan daha detayli bulursun bu pc icin anlatmistim

hackaanss

Üye
Android de wifi kırma diye uygulamalar genelde fake ama cihazında root varsa wifi kill diye app var araştır bu uygulama sen wifideyken diyerlerini engellemene yarıyor. Ben kendim denedim çalışıyor

Üst Alt