Android Versiyon Yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

jmjarre

jmjarre

Üye
    Konu Sahibi
Android Versiyon Yükseltme
Dün Vodafone 945 telefon aldım.Öncelikle beklentilerimi karşıladığını belirtmek isterim.Ancak versiyon konusunda tereddütlerim var.2.1 versiyonun yükseltilmesi mümkün müdür ? :bilmm

Ben android konusunda çok cahilim, program nasıl yüklenir, bilen arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.:ah

Şimdiden teşekkürler :bye2:

• Beğen
Tepkiler: giresun1

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Şimdi ustam
Versiyon Yukseltme Resmi veya Custom Rom denilen Modefiye Romlarla Olur.
Şayet 3-5 aya kadar vodafon Resmi Guncelleme Yayınlmazsa
Android 2.2 için ozaman Yabancı Forumlara bakar Custom rom yukleriz.
mesela Lg Optimus için Custom CyanogenMOD var2.2

jmjarre

jmjarre

Üye
    Konu Sahibi
Sağol dostum bir arkadaş, forumda görmüştüm versiyonu değiştirmiş galiba..Neyse bekleyeceğiz artık.

emrepreston

emrepreston

Üye
arkadaşlar vodafone 945 i turkcelle kullanabilir miyim ? şimdiden çok teşekkür ederim :)

hayro46

Üye
arkadaşım bu sitede var aradıgın

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Hayro46 verdigin link t10-vodafone 845 icin.ikiside Huawei nin.945 baska firmanin ZTE

ali8914

Üye
Dün Vodafone 945 telefon aldım.Öncelikle beklentilerimi karşıladığını belirtmek isterim.Ancak versiyon konusunda tereddütlerim var.2.1 versiyonun yükseltilmesi mümkün müdür ? :bilmm

Ben android konusunda çok cahilim, program nasıl yüklenir, bilen arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.:ah

Şimdiden teşekkürler :bye2:

arkadaşım ben de vodafone 945 aldım. program yükleme sorunu yok. epey program yükledim. apk dosyalarını hafıza kartına at, dosya yöneticisiyle programları yükle. (yalnız ayarlar/uygulamalar bölümünden bilinmeyen kaynaklar seçeneği işaretli olsun) versiyon olayına gelince ben de bilmiyorum ve 2.2 ye nasıl güncellendiğini ben de merak ediyorum. bilen arkadaşlar cevap verir herhalde...

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Mujde Nette Gezerken Buldum
Link2sd Diye aratın Market Programınız varsa yada Pcden cihaza atın
Programlar Normalde Android 2.1 Eclair de Cihazın Hafizasinda Oluyordu.Bu Program Tasimanizi Sagliyor.
Not:Bunun icin Root Yetkiniz Gerekli.
z4Root Programı cihazı 2 Saniyede Root Yapiyor.Her seyi rahatlikla Calistirirsiniz.
Bilhassa yedekleme Sistem Temizleme Programları icin root Olayı gerekliydi Bu Programla Kolayca Root Mümkün
Link2sd
z4root
Not:Permanent Root u Secip işlem bitince Cihazı Açıp Kapatın.

shadowarrior

Üye
herekese merhaba

delight19

Üye
Bendede vodafone 945 var hersey iyi guzelde su ses olayi beni gicik edyor bu devirde bu sekilde bir telefonun uretiminni yapan bu firma nasil oluyorda ses olayini bu kadar dandik yapabiliyorlar anlayabilmis degilim arabada bile duyulmuyor telefonun sesi herkese geri donmek zorunda kaliyorum aramalarin bircogunu duyamuyorum
valla buna bir care bulabilen 945 kullanicisi varmi varsa paylasirmi lutfen.

by_imp

by_imp

Üye
Mujde Nette Gezerken Buldum
Link2sd Diye aratın Market Programınız varsa yada Pcden cihaza atın
Programlar Normalde Android 2.1 Eclair de Cihazın Hafizasinda Oluyordu.Bu Program Tasimanizi Sagliyor.
Not:Bunun icin Root Yetkiniz Gerekli.
z4Root Programı cihazı 2 Saniyede Root Yapiyor.Her seyi rahatlikla Calistirirsiniz.
Bilhassa yedekleme Sistem Temizleme Programları icin root Olayı gerekliydi Bu Programla Kolayca Root Mümkün
Link2sd
z4root
Not:Permanent Root u Secip işlem bitince Cihazı Açıp Kapatın.
birader bu rot yetkisi nedir ve nasıl sahip olduğumuzu bilecez bende vodafone 845 var video muzik oyun program hic bişey indiremıyorum hatta veriyor sürekli android markete giriyorum ondada hatta alıyorum bılenınız varsa yardımcı olursanız sevınırım

----------Eklendi @ 00:30:41 ---------- Yazıldı @ 00:25:41 ----------

birader bu rot yetkisi nedir ve nasıl sahip olduğumuzu bilecez bende vodafone 845 var video muzik oyun program hic bişey indiremıyorum hatta veriyor sürekli android markete giriyorum ondada hatta alıyorum bılenınız varsa yardımcı olursanız sevinirim

belferkay

Üye
Custom rom olarak cyanogenmod yüklemenizi tavsiye edebilirim eğer cihazınıza uyumluysa. Ben Desire HD için cyanogenmod7 kullanıyorum android 2.3.3 versiyonu. Aşırı memnunum:)

ocuu

Üye
arkadaşlar henüz 2.1 var 2.2 resmi olarak vodafone ayyınlamıcakmış çok arastırdım resmı sıtelerde yazıyo

nexpow

nexpow

Üye
arkadaşlar galaxy ace root yapmak istiyorum birkaç sorum var

1.)root için gerekli mazemeler nelerdir (dosya program room vb gibi)
2.) SuperOneClick programı ile root oluyomuş ama programı bi türlü bulamadım indiremedim
3.)ben sadece telefon hafızasındaki programları hafiza kartına taşımak istiyorum bu iş için illaki root gereklimi

berkant12345

Üye
arkadaslar bu root ne ıse yarar root yapmak ne demek bır açıklama yapsanız

nexpow

nexpow

Üye
root telefon hafızasına ulaşmanı saglar mesela ben galaxy ace kullanıyorum uygulamalar telefon hafızasını yükleniyo telefon hafızası 150 mb oldugundan yeterli olmuyo hafıza o yüzden sd karta taşımak lazım onun içinde root olması lazım sorularıma cevap verecek olan yokmu

1.)root için gerekli mazemeler nelerdir (dosya program room vb gibi)
2.) SuperOneClick programı ile root oluyomuş ama programı bi türlü bulamadım indiremedim
3.)ben sadece telefon hafızasındaki programları hafiza kartına taşımak istiyorum bu iş için illaki root gereklimi

dzynn

dzynn

Üye
beyler ben dün t10 aldım sürüm olarak 2.1 update-1 görünüyor buna şimdi illa 2.1 olarak modlanmış version mu yüklemeliyim yoksa 2.2 olarak bi mod da yüklesem olur mu sürüm oto mu yükselir yani?

symbian flash atmayı çok iyi beceriyorm fakat android de yeni olduğum için tırsıyorum biraz :bigstar:

----------Eklendi @ 17:42:31 ---------- Yazıldı @ 17:02:19 ----------

beyler bi cevap, flood için özür dilerim.

serhat1763

Üye
root:kısaca bazı telefon üreticileri telefona saçma sapan programlar yükler ve senin ihtiyacın olmadığı halde bu proramları silemezsin root bu programları silmenize ve telefonun hiç ulaşamadığınız ayarlarıyla oynamanıza olanak sağlar.

android telefonları rootlanması ve ses yükseltmesiyle ilgili bir dosya yükledim gerekli programlar ve açıklamalar içindedir merak eden indirebilir
ben rootlamayı vodafone 945 te denedim oldu ses yükseltmeyi denemedim o size kaldı link aşağıda

apomsu

Üye
root:kısaca bazı telefon üreticileri telefona saçma sapan programlar yükler ve senin ihtiyacın olmadığı halde bu proramları silemezsin root bu programları silmenize ve telefonun hiç ulaşamadığınız ayarlarıyla oynamanıza olanak sağlar.

android telefonları rootlanması ve ses yükseltmesiyle ilgili bir dosya yükledim gerekli programlar ve açıklamalar içindedir merak eden indirebilir
ben rootlamayı vodafone 945 te denedim oldu ses yükseltmeyi denemedim o size kaldı link aşağıda

:yuru :yuru :P: (h) :yuru

lotroses

lotroses

Üye
:tşk:

Üst Alt