Öneri Android ve ios uygulama ve oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

umutley

Üye
    Konu Sahibi
Android ve ios uygulama ve oyunları
Herkese merhaba arkadaşlar, bugün biraz araştırma yaptım ve android uygulamalarının önceden apktow10m uygulaması ile windows phone'a kurulabildiğini şuan için ise bunun çalışmadığını gördüm. Çalıştırmanın bir yolu var mıdır acaba tekrardan eski windows 10 sürümlerine dönmek gibi? ikinci olarak ise aynısının ios versiyonu da mevcutmuş ama nasıl çalıştığını anlayamadım bilgisi olan birisi şu iki konuda beni aydınlatabilirse çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
apktow10m uygulaması halen aktif olarak çalışmaktadır.

• Öncelikle Windows Phone telefonunuzun Geliştirici Modunu etkinleştirmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar – Güncelleme ve Güvenlik – Geliştiriciler İçin yolunu izliyor ve Geliştirici Modu açıyorsunuz. Ayrıca Cihaz Bulunabilirliğini de açık değilse açmanız gerekiyor.
  • Windows Phone telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlıyorsunuz. Telefonunuzdan Geliştiriler İçin ekranında bulunan Eşleştir’e dokunuyor ve orada yazan kodu APKTOW10M’de Code kısmına giriyorsunuz.
  • Artık Android oyun / uygulamanın APK dosyasını programa sürükleyerek Windows Phone telefonunuza yükleme işlemini başlatabilirsiniz.

iOS içinde Jailbreak yöntemleriyle bu işlem gerçekleştiriliyordu, şu anda mümkün mü bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Aslında mağazada olmayan uygulamalar için işe yarayabilir, boş bir vakitte deneyeyim, sonuçları buradan yazarım ...

• Beğen
Tepkiler: Ghanelim
Esendağlı

Esendağlı

Üye
apktow10m uygulaması halen aktif olarak çalışmaktadır.

• Öncelikle Windows Phone telefonunuzun Geliştirici Modunu etkinleştirmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar – Güncelleme ve Güvenlik – Geliştiriciler İçin yolunu izliyor ve Geliştirici Modu açıyorsunuz. Ayrıca Cihaz Bulunabilirliğini de açık değilse açmanız gerekiyor.
  • Windows Phone telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlıyorsunuz. Telefonunuzdan Geliştiriler İçin ekranında bulunan Eşleştir’e dokunuyor ve orada yazan kodu APKTOW10M’de Code kısmına giriyorsunuz.
  • Artık Android oyun / uygulamanın APK dosyasını programa sürükleyerek Windows Phone telefonunuza yükleme işlemini başlatabilirsiniz.

iOS içinde Jailbreak yöntemleriyle bu işlem gerçekleştiriliyordu, şu anda mümkün mü bilmiyorum.
Sanırım bu sistem çalışmıyor artık, onlarca kez denedim ama maalesef program telefonla eşleşmiyor yani o kodu program kabul etmiyor.

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Sanırım bu sistem çalışmıyor artık, onlarca kez denedim ama maalesef program telefonla eşleşmiyor yani o kodu program kabul etmiyor.
Ben de de verilen kod çalışmadı, dolayısıyla eşleşme yapılamadı.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

umutley

Üye
    Konu Sahibi
Ben araştırdım biraz microsoft başta böyle bir sisteme izin vermiş ama sonra androidden vazgeçip ios için destek vermiş. Ama ios için de son derece karmaşık duruyor. Bu çok kolay ve anlaşılır halbuki. Yani anlamak güç kendi mağazasında uygulama yok diğer mağazadan uygulama yükleyip bu açığı kapatma şansımız var programı iptal ediyor.

memolim83

memolim83

Üye
eşleşmiyor error code veriyor iptal yani

Üst Alt