Android Türkçe Uygulama İstekleri Buraya…

Sponsorlu Bağlantılar

akgcihan

Üye

bunun cevirisini yapabilirmsiiniz

Bununda türkçesine bakar mısınız

kotku

kotku

Üye
[emoji772]
Konusu yukarda isteyen alttaki linkten türkçeleştirmesini yaptığım uygulamasını indirebilir. Bir teşekkür kafi benim için.

[emoji652]️

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetici tarafından düzenlendi:
ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Telefon uygulaması dostum bu konuda yardımcı ol uzun zamandır bu mobil veri uyarısıyla uğraşıyorum çözüm bulamadım sıfırdan rom yapan arkadaşlar var ui içindeki mobil veri uyarısı mı bilmeyecek duyarsız kalıyor ilgilenmiyor çokmu zor sanki şununla böyle şöyle yap demek apk editor ile de yapamadım işaretli yerdeki mobil veri uyarı yazısını siliyorum sağ yukarı köşedeki tamama tıkladığımda hata veriyor kırmızı çarpı işareti olan resim hata mesajı diyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dosyayı bana apk olarak atabilir misiniz?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Dosyayı bana apk olarak atabilir misiniz?
bu sytem ui apk dosyası mobil veri uyarısı veriyordu sonra başka bir ui kulandım sen apk dosyası istediğini görünce dün bu system ui yi yükledim hayret uyarı filan vermiyor nasıl oldu bilmiyorum ama güzeldi taki arama gelene kadar arama geldiğinde cevap veremiyorum cevaplama ekranı gelmiyor sorun nedir

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
bu sytem ui apk dosyası mobil veri uyarısı veriyordu sonra başka bir ui kulandım sen apk dosyası istediğini görünce dün bu system ui yi yükledim hayret uyarı filan vermiyor nasıl oldu bilmiyorum ama güzeldi taki arama gelene kadar arama geldiğinde cevap veremiyorum cevaplama ekranı gelmiyor sorun nedir

Mobil ağlara bağlanmak veri planınıza bağlı olarak ekstra ücrete tabi olabilir. Devam edilsin mi? yazan yazının yerine ne yazmak istiyorsun?

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Mobil ağlara bağlanmak veri planınıza bağlı olarak ekstra ücrete tabi olabilir. Devam edilsin mi? yazan yazının yerine ne yazmak istiyorsun?
Hiçbir şey istemiyorum o uyarıyı vermesin yeter bunu nasıl ve nerden yapıyorsun usta anlatırmısın

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Asi usta senden bir ricam var ekran kilidi var kulanmak istiyorum ama bir sorun var arama geldiğinde konuşmayı bitirmek için ekran kilidini açmak zorunda kalıyorum niye kilitliyor konuşma esnasında bunun çözümü nedir yardımcı olurmusun usata

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Hiçbir şey istemiyorum o uyarıyı vermesin yeter bunu nasıl ve nerden yapıyorsun usta anlatırmısın
Şunu deneyip sonucu yazar mısın?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Tamam usta teşekkür ederim ekran kilidi sorunu için ne yapabilirim

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Bende sorunsuz çalışıyor sadece görüşmeyi bitirmek için ekran kilidini açmak zorunda kalıyorum bu sorunu çözmek lazım sürüm derken onu anlamadım

atakanhira2609

Üye
Merhaba . Ekran kapalı iken örnek ekrana bir rakam yada şekil çizerek bir kişiyi arayabilirmiyiz . Böyle bir apk programı varmıdır acaba

kotku

kotku

Üye
Merhaba . Ekran kapalı iken örnek ekrana bir rakam yada şekil çizerek bir kişiyi arayabilirmiyiz . Böyle bir apk programı varmıdır acaba
Tasker türü uygulamalarla olabilir

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

marcovesta

Üye
Miui express
Link :
2.7.0 sürümü
Başarılı bir arayüz uygulaması , mi tarzı ve diğer cihazlara yüklenebiliyor
Miui express
Link :
2.7.0 sürümü
Başarılı bir arayüz uygulaması , mi tarzı ve diğer cihazlara yüklenebiliyor