Android Telefonların İmei Kodunu Değiştirme Problemi Çözüldü !!! Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

megamet

Üye
Merhaba arakadaşlar,
bende Star i9220 MTK6575 Android 4.0 Mobile phone 3G GPS Wifi 5.08 inch Capacitive WCDMA yı aldım. fakat bir türlü imei değişikliği yapamadım. Bu konuda yardımcı olacak varmı acaba ? Kafayı yicem. Size zahmet... m.dozturk23
gmail.com

ahmetnoktacom

Üye
bende lg p698 dual sim var bu yöntemle denedim olmadı. ama tırnak işaretini yapamıyorum" bunun yerine iki tane 'bu işaretten koyuyorum dosya bulunamadı gibi hatalar veriyor. nasıl hallederiz bu işi. 1. hattı kaydettirdim, 2. hattı kırmak istiyorum

eyuksektepe

Üye
teşekkürler

By_eLeN

Üye
Sadece cin cihazlarinda gecerli bu !!!!

nurullah_kk

Üye
Üstat ellerine sağlık. Bende çin malı mtk6573 işlemcili 2.3.6 sürümü bir cihaz var. Bir sürü yöntem denemiştim ama olmamıştı. Bu şekilde 3 dakika bile sürmedi. Bir yıldır sorunsuz kullanıyorum teli. Şimdi öylesine bir bakıyım dedim ama şikayetçi çok.
Araştırsınlar denesinler daha pratik bi yöntem varsa onu eklesinler ama olmuyo bilmem ne demesin arkadaşlar.
Cihaz model ve işlemci farklılığı olabiliyor oda biraz kısmet :D
Ellerine sağlık...

tuSinamirecep

Üye
:))

fatsalı5267

Üye
bu programları yukleyemiyorum ben ya neden fikri olan varmı

sc887

Üye
Kardeş bende htc wildfire var ono olur mu _?

sabri04x

sabri04x

Üye
kardeşim sana zahmet ben imei atıyorum fabrika ayarı yapılırsa eskisine dönüyor
varsa kalıcı ime i atmanın yolu çin android s3 mtk cihazı
silinmeyen yöntem varmı fabrika ayarlarına döndürünce eski imei dönüyor

sultanosman

Üye
merhaba arkadaşlar bendeki çin malı samsung s3 mini (i9300) telefonun imei değiştirme kodu şu şekilde
*#99*1# 1.sim kartın değiştirme kodu
*#99*2# 2.sim kartın değiştirme kodu

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Teşekkürler çok yararli bir konu imei problemim olursa denerim...

mitat03

mitat03

Üye
ustalar elinize sağlık sizleri çok teprik ediyorum sizleri allah başımızdan eksik etmesin

emere

Üye
Htc One fake imei için bir yöntem bulamadım. Sanırım box olan telefonculara bakacağım mecbur .

askbakan

Üye
yardım benımtel motrola xt389 yapıorum bırand syafa açılacak ken kapanıyor sıfreyı gırınce tam engneer mood ascılacak ken kapanıyor sayfa neden

sonsuz6308

Üye
hani bunun indirme linki

Braveheart_84

Braveheart_84

Üye
WİETNAM MALI S3 İMEİ DEĞİŞTİRME
arkadaşlar vietnam malı s3 kullanan varsa imei değiştirme kodu (*#*#101113#*#*) bu kodu arama kısmından tuşluyoruz karşımıza çıkan menüden gprs'yi seçip yeni imei giriyoruz sonra write deyip resetliyoruz telefonu
NOT:ALINTIDIR (forumda ismini hatırlayamadığım bir arkadaştan alıntıdır)

askbakan

Üye
bende kodu gırınce sayfa açılır gıbı yapıp kapanıyor nedendır

- - - Eklendi - - -

bende kodu gırınce sayfa açılır gıbı yapıp kapanıyor nedendır

vedud12

Üye
Çift sim kartlı ARM V7 işlemcili s3 telefonuma kod larla değilde programla giriyorum enginer mod da yönetici olarak gprs e giriyorum ama orda imei değişeceğim bir yer yok.
Telde sim 1 kapandı sim 2 çalışıyor her 2 siminde takılı olması zorunlumu acaba ?* biligilerini esirgemeyen arkadaşlara teşekürler

vip_gecce

Üye
Teşekkürler

dj80

Üye
[h=1]bu kot ıse yaramıyor acı yardım
Samsung Galaxy S3 Replika Imei Değiştirme
[/h]

- - - Eklendi - - -

[h=1]bu kod olmuyor acıl yardım
Samsung Galaxy S3 Imei Değiştirme
[/h]