Android Telefonlar hakkında sormak istediğiniz herşey

Sponsorlu Bağlantılar

ElysiumQ2

Üye
Merhaba Kardes Bu soruma Lütfen acil yanıt verirmisiniz.! Ben lg p 350 yi alalı 2 hafta oldu ve malesef hala bir google hesabım yok google hesabını telefondan oluşturmaya çalıştım amao lmuyor wifi secenek ağ vb.. diğor tel. evdeki süperonline bağlanmayı denediğimde 2-3 sn bekliyor ve askıya alıyor.Askıya almasını nasıl önlerim. ?

srdrrr

srdrrr

Üye
telefona klavye yüklüyorum.başarılı diyor.ancak klavye ayarlarında sadece android klavye gözüküyor yeni yüklediğim gözükmüyor.neden böyle oluyor ?

Ykaraca

Ykaraca

Üye
S plus almayı düşünüyorum, ancak bazı kaygılarım var, mesela oyunlarda uyumlu telefonlarda galaxy s var ancak bu telefonun adı geçmiyor. Uygulama sıkıntısı var mı? Ghz hızını vs. bir kenara bırakırsak, s in mi gpu su daha iyidir plus ın mı? Uygulama sıkıntısı gerçekten kötü bir durum. Bilgi verebilecek olan var mı? Gerçekten böyle bir sıkıntısı var mı cihazın?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Bu gün Galaxy S II elime ulaştı. Örneğin widget ekranında (Ana ekranda) bi widget var internet bağlantısı kullanan. Evde olduğumda sorun yok ta dışarda sorun oluyor. Örneğin evdeyken wireless sürekli açık sorun yok dışarı çıkınca 3G ye falan bağlanıyor otomatikmen. Ben bunu nasıl düzeltebilirim? Dışarı çıktığımda veya wireless bağlı olmadığında widget'i kullanmak veya o uygulamanın veri alışverişini nasıl değiştirebilirim? Wireless kullanmadığım zaman bana sorsun hangi bağlantı kullanılsın diye.. Var mı böyle bir ayar? Her zaman bağlantıyı sor gibisinden?

----------Eklendi @ 00:21:12 ---------- Yazıldı @ 00:17:35 ----------

Birde benim Rehberimdeki herkes sim kartına kayıtlı. Sim kartımı hangi telefona takarsam takayım sim kartta kayıtlı olduğundan hemen orda görebiliyorum. Ama Galaxy S II ' ye takınca Rehber de bi türlü sim kartımdaki kayıtlı numaralara ulaşamadım??

ElysiumQ2

Üye
Arkadaslar Benim Cok büyük bir Sorunum Var Nolur Yardım Edin. Ben lg p 350 deki yan ekrandaki androide uzunca tıkladım bir çöp işareti cıktı ona yanlıslıkla attım ve silindi :((((((((((((( nası ger i koyacağım onu yerine lütfen cevap verin allah rızası için nası geri koyucom hep uygulama falan ordan sonlandır derdim

KELGER

KELGER

Üye
htc wildfire s s-on root yolunu bilen varmı

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Rehberdeki sorunu hallettim.

blacktalon

blacktalon

Üye
iphone veya symbian oyunlarını androidde acma imkanı var mı emulator ile

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlara en kısa sürede cevap vericem.

GameX75369

Üye
arkadşlar telefonum samsung galaxy ace bilgisayarımda xp var telefonu bilgisayara usb ile takıyorum hata veriyor ssadbus.sys dosyasını istyor ne yapmam gerek

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Bana Galaxy S II için uyumlu olan +HD oyunlar lazım.( Demo-Deneme Sürümü-Beta-Free gibi gibi.. sürümler olmamalı..s )
GAMELOFT HD oyunları hep ücretli yada hep deneme sürümü..
2 3 gündür araştırıyorum gerek maxicep forumunda olsun gerek başka yerlerde bi türlü doğru düzgün oyun bulupta telefona yükleyemedim.
Birini yükledim ekran bembeyaz oyunda.. Birini yükledim kırmızı ekran. Birini yükledim görüntü var ses yok. Tam tersi de oluyordu. Yani anlayacağınız patlamak üzereyim.!
Telefona doğru düzgün çalışan bi kaç tane oyun tek yükleyebildim.. Diğerleri hep marketten diğer uygulamalardan indirdiğim Free deneme falan. Yardımcı olur musunuz?

hayaleeet

Üye
Arkadaslar ben galaxy sl aldim telde 2.2 adiroid var bunu nasil yukseltecegim bide andiroid market yerinw indiroid var ve fazla icerik yok youtube ara ma yapamiyorum bilen Varsa lutfen yardimci olun telin en gubcel versiyonu ne bendeki ka4 tur

Kǔr Şâd

Üye

bu telefon ingilizce. alsam Türkçe olurmu

blacktalon

blacktalon

Üye
Arkadaslar ben galaxy sl aldim telde 2.2 adiroid var bunu nasil yukseltecegim bide andiroid market yerinw indiroid var ve fazla icerik yok youtube ara ma yapamiyorum bilen Varsa lutfen yardimci olun telin en gubcel versiyonu ne bendeki ka4 tur
Pcye kiesin en son olanını kur google a kies yaz orjinal siteden kur sonra güncelle kiesi sonra teli bağla varsa güncelleme otomatik bulur :oke:

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
kardeş merhaba benim de bir sorum olucak.samsung infuse marka telefonum var 2.2 işletim sistemli.görüntülü görüşme yapamıyorum 3g üzerinden.sadece internet üzerinden destekliyor.herhangi bi program ya da plug-in gibi birşey yüklemem gerekiyor mu?yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Benimde HD2 sadece internette destekliyor interneti bende bulamadım daha yolunu görüntülü konuşmak için. Programları olması gerek ama ne kadar kaliteli ve ne kadar güvenli bunu bilemeyiz.
slm arkadaşlar samsung galaxy mini mi alayım yoksa sony ericso xperia mini 10 mu veya 400 450 arası önerebileceğiniz telefon var mi
Telefon alış konuları için konu açmanızı öneririm daha yaralı olur sizin için.
Merhaba Kardes Bu soruma Lütfen acil yanıt verirmisiniz.! Ben lg p 350 yi alalı 2 hafta oldu ve malesef hala bir google hesabım yok google hesabını telefondan oluşturmaya çalıştım amao lmuyor wifi secenek ağ vb.. diğor tel. evdeki süperonline bağlanmayı denediğimde 2-3 sn bekliyor ve askıya alıyor.Askıya almasını nasıl önlerim. ?
g mail'den mi açıyorsun yoksa Marketten mi.
telefona klavye yüklüyorum.başarılı diyor.ancak klavye ayarlarında sadece android klavye gözüküyor yeni yüklediğim gözükmüyor.neden böyle oluyor ?
yüklediğiniz klavye belliki sizin telefonunuza uygun değil .

S plus almayı düşünüyorum, ancak bazı kaygılarım var, mesela oyunlarda uyumlu telefonlarda galaxy s var ancak bu telefonun adı geçmiyor. Uygulama sıkıntısı var mı? Ghz hızını vs. bir kenara bırakırsak, s in mi gpu su daha iyidir plus ın mı? Uygulama sıkıntısı gerçekten kötü bir durum. Bilgi verebilecek olan var mı? Gerçekten böyle bir sıkıntısı var mı cihazın?
Size Herşey için Samsung Galaxy s öneririm .
Bu gün Galaxy S II elime ulaştı. Örneğin widget ekranında (Ana ekranda) bi widget var internet bağlantısı kullanan. Evde olduğumda sorun yok ta dışarda sorun oluyor. Örneğin evdeyken wireless sürekli açık sorun yok dışarı çıkınca 3G ye falan bağlanıyor otomatikmen. Ben bunu nasıl düzeltebilirim? Dışarı çıktığımda veya wireless bağlı olmadığında widget'i kullanmak veya o uygulamanın veri alışverişini nasıl değiştirebilirim? Wireless kullanmadığım zaman bana sorsun hangi bağlantı kullanılsın diye.. Var mı böyle bir ayar? Her zaman bağlantıyı sor gibisinden?

----------Eklendi @ 00:21:12 ---------- Yazıldı @ 00:17:35 ----------

Birde benim Rehberimdeki herkes sim kartına kayıtlı. Sim kartımı hangi telefona takarsam takayım sim kartta kayıtlı olduğundan hemen orda görebiliyorum. Ama Galaxy S II ' ye takınca Rehber de bi türlü sim kartımdaki kayıtlı numaralara ulaşamadım??
Rehberi halletmişsin Galiba . Diğer sorun için bazı programlar internet bağlantını tamamen kesiyor sen isteyince açıyor istiyosan sana bulup link olarak atayım.
Ayrı bağlantı kullansın diye sormuyor hangi bağlantı telefona uygunsa onu kullanır genelde mesela data ve aynı wireless açıksa telefon wireless kullanır otomatikman.

----------Eklendi @ 12:32:09 ---------- Yazıldı @ 12:22:32 ----------

iphone veya symbian oyunlarını androidde acma imkanı var mı emulator ile
Şu an böyle program görmedim ama araştırıyım :oke:

arkadşlar telefonum samsung galaxy ace bilgisayarımda xp var telefonu bilgisayara usb ile takıyorum hata veriyor ssadbus.sys dosyasını istyor ne yapmam gerek
Telefonla Herhangi bir işlem yaptınızmı bu sorun kendi kendinemi ortaya çıktı.

htc wildfire s s-on root yolunu bilen varmı
Android rom bölümünde genellikle oluyor bakmanızı öneririm.
Arkadaslar Benim Cok büyük bir Sorunum Var Nolur Yardım Edin. Ben lg p 350 deki yan ekrandaki androide uzunca tıkladım bir çöp işareti cıktı ona yanlıslıkla attım ve silindi :((((((((((((( nası ger i koyacağım onu yerine lütfen cevap verin allah rızası için nası geri koyucom hep uygulama falan ordan sonlandır derdim
tam olarak ney kayboldu anlıyamadım.

Bana Galaxy S II için uyumlu olan +HD oyunlar lazım.( Demo-Deneme Sürümü-Beta-Free gibi gibi.. sürümler olmamalı..s )
GAMELOFT HD oyunları hep ücretli yada hep deneme sürümü..
2 3 gündür araştırıyorum gerek maxicep forumunda olsun gerek başka yerlerde bi türlü doğru düzgün oyun bulupta telefona yükleyemedim.
Birini yükledim ekran bembeyaz oyunda.. Birini yükledim kırmızı ekran. Birini yükledim görüntü var ses yok. Tam tersi de oluyordu. Yani anlayacağınız patlamak üzereyim.!
Telefona doğru düzgün çalışan bi kaç tane oyun tek yükleyebildim.. Diğerleri hep marketten diğer uygulamalardan indirdiğim Free deneme falan. Yardımcı olur musunuz?
Googleandroid adlı bir site var bende ordan yararlanıyorım Gangstar oyununu hatasız açıyorum mesela .

Yeni bir android Market indirip yükleme yapın.

bu telefon ingilizce. alsam Türkçe olurmu
Windows Phone hakkında pek bir bilgim yok .

TURK_apprentice

TURK_apprentice

Üye
Merhaba,

Galaxy Ace kullanmaya yeni başladım. Nokia telimden rehberi kopyalamıştım. Ama şu an rehberde outlokta ne kadar adres varsa tele geçti. Siliyorum ertesi gün tekrar geliyor. Outloktan yada başka bir yerden rehberime birşey kayıt edilmesin istiyorum. Yardımcı olanlara teşekkür ederim.

sahteprens71

sahteprens71

Üye
kardeş htc tatto 1.6 yi nasıl yukseltme yapabiliriz yada rom yukleyebiliriz tsk simdiden

Üst Alt