Öneri android te indirme programları

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
android te indirme programları
normalde ben android kullanmıyorum ancak pc de olduğu gibi idm tarzı vidyoların üstüne gösterilen tarza veya buna benzer güzel vidyo dosya indirme programı varmıdır acaba varsa link atabilirmisiniz, sistemi hiç bilmediğim için size garip gelebilir aslında ben normal tarayıcıdan direk idm tarzı bir şey çıkıp indirmesini istiyorumda bilgisi olan varmı hiçkonu hakkında bilgisi olan yokmu hiç

Son düzenleme:

avast

avast

Üye
Sen wp den ne ara gectin ya

MrExpert

MrExpert

Üye
Takip... :hmmm

varsa bende kullanırım.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
anladığım kadarıyla video indirmek için program arıyorsunuz. ben diziler ve filmler için download blazer pro programını kullanıyorum sizede tavsiye ederim. Yalnız site üzerinden indirme yapmıyorum bilginize! film için hd film izle, dizi için hd dizi izle programını kullanıyorum. 128 kpbs net hızımla direk izleyemediğimden dolayı ; önce indirip sonra seyrediyorum....

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Sen wp den ne ara gectin ya
hala wp kullnaıyorumda sadece merak ettim böyle bir uygulama varmı diye
anladığım kadarıyla video indirmek için program arıyorsunuz. ben diziler ve filmler için download blazer pro programını kullanıyorum sizede tavsiye ederim. Yalnız site üzerinden indirme yapmıyorum bilginize! film için hd film izle, dizi için hd dizi izle programını kullanıyorum. 128 kpbs net hızımla direk izleyemediğimden dolayı ; önce indirip sonra seyrediyorum....
hım o zaman idm tarzı bir şey yok diye biliriz ben mağazada tarattımda resimlere bakarak anlamaya çalıştım herşey anlışalamadıgı için burda konu açmak istedim acaba android sistemde vardır diye düşünüyordum böyle bir program yapılsa daha kullanışlı olur gibi

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Nexus 5 de videoya basılı tutuyosun videoyu yükle tıklıyosun iniyo :D

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Google chrome. Ama her sitede olmuyo.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS