Android -Samsung S3 tema

Sponsorlu Bağlantılar

MertcaN9

MertcaN9

Üye
üst bar tema ile ilgili değil.Siz murattiy paketini kurduğunuzda siyah olacaktır..Birçok ikon samsung galaxy s3 orjinal ikonu hiç bir temada bu ikonlar yüklü değil aosp yapı ikon kullanılır.Aynı zamanda ufak bir düzeltme yaptım android tema ile çakışmada giderildi

şimdi hocam android tema ile çakışmıyor mu bu ? simemize gerek yok mu ?

- - - Eklendi - - -

yazılar kırmızı olmasaymış keşke ama olsun kuracağım yinede teşekkürler paylaşım için

murattiy

murattiy

Üye

şimdi hocam android tema ile çakışmıyor mu bu ? simemize gerek yok mu ?

- - - Eklendi - - -

yazılar kırmızı olmasaymış keşke ama olsun kuracağım yinede teşekkürler paylaşım için

Kucuk kirmizi ikonlarimi dedin.kirmizi yazi yok.
Beyaz daha guzel olur degilmi ? Beyaz olarak degistireyimmi? Ilk basta hosuma gitmisti ama beyaz daha şık gibi.kullan bakalim degismesini istegin ikon ve renkleri degistiririz..bu arada diger temalar ile cakismamali.digerlerini silmenize gerek olmamali.tabi bu uygulamayi yaptiktan son uzun uzun test etmedim
Ariza cikarmaz insallah

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Kucuk kirmizi ikonlarimi dedin.kirmizi yazi yok.
Beyaz daha guzel olur degilmi ? Beyaz olarak degistireyimmi

o ayarlar kısmını kast ettim hocam bir de eğer imkanın varsa mesajlaşma baloncuğunu değiştirirmsiin o zman tadından yenmez gerçekten

Türe

Türe

Üye
Arkaplan hariç güzelmiş :ehe

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
baloncuklar daha renkli olabilir bir de mesajlarda da bir arkaplan olsa güzel olur :) Bir de hocam tema güzel ama arkaplan olarak ben farklı birşey kullanmak istiyorum şahsi ve özel birşey çok uğraştırmayacaksa akşam Sana resmi atsam onu bana arkaplan yapar mısın?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

böyle olsa güzel olur

murattiy

murattiy

Üye
boyle olabilir ama boyle komik olabilirmi bilemem))) cok komikmis yazilar
ana ekran arka plan resmi ne olsun?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
yazı şekli önemli değil de arka planları ve baloncuklar güzel :) benim arkaplan resmim özel olacak atayım eğer vaktiniz varsa sadece bana özel bir trma olmuş olur :)

murattiy

murattiy

Üye
olur tabi.845x480 olcegin altinda resim olursa goruntu kalitesi bozulur.ustunde olmasi daha iyi.bir arkadasima boyle arka plan yapmistim.her uygulamanin arka duvar kagidina kiz arkadasiyla birlikte cekilmis farkli farkli resimlerini eklemistim.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben resim attım sana özelden gerekirse atarım 2-3 hatta daha fazla :)

dawid

dawid

Üye
merhaba arkadaslar maemo talk dan emboss diyi bi tema indirdim hos gibi isterseniz bi bakin saygilar selamlar

- - - Eklendi - - -

murattiy ustadim su samsung s3 temasinin ayarlar ve mesajlar baloncuk renklerini bi degistirsen lutfen rica etsem saygilarimla

murattiy

murattiy

Üye
ilk firsatta degistiriyorum.ana ekran duvar kagidi degistirmek yerini 3 ekran duvar kagidini kolayca degistiren bir uygulama paylastim

dawid

dawid

Üye
ustadim birde arka plan siyah(bos) olursa isteyen istedigini koyabilir

murattiy

murattiy

Üye
ustadim birde arka plan siyah(bos) olursa isteyen istedigini koyabilir

yeni ikonlar eklendi arka duvar kağıdı siyah oldu , ve ayarlar bölümündeki küçük kırmızı ikonlar orj.ikonlara çevrildi

dawid

dawid

Üye
ustadsin ustadim cok tesekkur ederim eline saglik saygi ve selamlar ustadim mesaj baloncuk renklerini unutmussun galiba saygilarimla

murattiy

murattiy

Üye
Bana baloncuklari gonderin .ekliyim.ama resim degil tema,icon seklinde olsun

dawid

dawid

Üye
ustadim ben hic anlamiyorum yazilim isinden kusuruma bakma saygilarimla

murattiy

murattiy

Üye
Gönder deneyelim