Android -Samsung S3 tema

Sponsorlu Bağlantılar

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Engin hocam tema fazlasıyla hoşuma gitti diyebilirim ki en önemli nokta ikonlar N8'de kullanmamız mümkün mü acaba ?

O konuda bişey diyemem kardeşim tema yapan arkadaşlar halledebilir belki

- - - Eklendi - - -

nerden koyuyoruz onu :D bir de sanırım mesajlaşma baloncukları pek olmamış ynai gelen mavi tamam da giden böyle kapalı grimsi bişi o olmamış :D
Sanırım sende ana ekran ayarları uygulaması yoktu dimi onunla yapabiliyorsun

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
[ENGİN];5625515' Alıntı:

O konuda bişey diyemem kardeşim tema yapan arkadaşlar halledebilir belki

Canın sağolsun o zaman Engin abi extra gereksinim duyuyor tema açıkcası biraz çekimser baktım olaya.Fakat iconlara dayanamadım fazlasıyla göz boyuyor.Eminim ki symbian 3 içinde start alacakdır.Şimdilik bekleyelim.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
yok abi onun çakışmalı filan bir şeyleri varmış hiç uğraşmam onla :D bu güzel ya hoşuma gitti baya uzun süre kullanırım bunu ben ama keşke mesajlaşma baloncuklarını daha güzel renk yapsalardı :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Canın sağolsun o zaman Engin abi extra gereksinim duyuyor tema açıkcası biraz çekimser baktım olaya.Fakat iconlara dayanamadım fazlasıyla göz boyuyor.Eminim ki symbian 3 içinde start alacakdır.Şimdilik bekleyelim.

Sonuçta biz yapamıyoruz böyle temaları ama symbian'da bu tarz temalar vardı sanırım

- - - Eklendi - - -

yok abi onun çakışmalı filan bir şeyleri varmış hiç uğraşmam onla :D bu güzel ya hoşuma gitti baya uzun süre kullanırım bunu ben ama keşke mesajlaşma baloncuklarını daha güzel renk yapsalardı :)
Tweak'la çakışıyor deniyor o yüzden cihazda bulundurmuyorum ben

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
[ENGİN];5625526' Alıntı:

Sonuçta biz yapamıyoruz böyle temaları ama symbian'da bu tarz temalar vardı sanırım

Tarz olarak var ama ikonlar ayrı bir hava katmış Engin abi bildiğin gibi ikonlarla arkadaşlar bildiğin sörf yapıyor.Kendi zevkleri ve görsellikleri işin ayrı bi tarafı.Kolay kolayda beğenmezdim biraz seçiciyimdir fakat bu fazlasıyla hoşuma gitti diyebilirim.Dediğim gibi şimdilik beklemekde yarar var.Yarınlara seninde yapman temennilerimle :)

MertcaN9

MertcaN9

Üye
abilerim arkadaşlarım bir başka android temada ben buldum hemen hemen aynı gibi gözüküyor diğer android konusu ile ama bunda biraz farklılıklar var üst barda filan

temaya buradan ulaşabilirsiniz http://talk.maemo.org/showthread.php?t=88130

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Tarz olarak var ama ikonlar ayrı bir hava katmış Engin abi bildiğin gibi ikonlarla arkadaşlar bildiğin sörf yapıyor.Kendi zevkleri ve görsellikleri işin ayrı bi tarafı.Kolay kolayda beğenmezdim biraz seçiciyimdir fakat bu fazlasıyla hoşuma gitti diyebilirim.Dediğim gibi şimdilik beklemekde yarar var.Yarınlara seninde yapman temennilerimle :)
Yanlış anlama bu temayı ben yapmadım tema'nın T'sinden de anlamam arkadaş paylaşmıştı bende ekran görüntüsü koydum sadece :D

MertcaN9

MertcaN9

Üye
[ENGİN];5625536' Alıntı:
Yanlış anlama bu temayı ben yapmadım tema'nın T'sinden de anlamam arkadaş paylaşmıştı bende ekran görüntüsü koydum sadece :D

abi bir tane daha buldum biraz daha gelişmişi gibi sanki

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
konuları birleştirdim Mert :) Sendekinin üst barı daha iyiymiş yarın da onu kurarız eline sağlık

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
[ENGİN];5625536' Alıntı:

Biliyorum Engin abi seninle bir ilgisi yok en başından görüntüyü görünce bir an senin elinden çıktığını varsaydım öyle diyelim :) T'si ne ki abi zorlamaya kalksan şirketleri zorlarsın yani o derece büyük umutlar besliyorum sana karşı.Bize her yer Karadeniz nede olsa arkasında duracağuk :)

murattiy

murattiy

Üye
Birçok ikon s3 orjinal ikonla değiştirildi.
aşağıdan murattiy.deb yükleyin ve theme setting yüklü varsayarak ayarlar>Cihaz>theme>murattiy seç kapanıp açılacak

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Bu da güzelmiş eline saglık kardeşim :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kesintiye uğruyor yüklerken.

murattiy

murattiy

Üye
android tema yuklediysen kaldirman gerekli.sonra telefonu kapatip acin ve yuklemede sorun olmamali

MertcaN9

MertcaN9

Üye
daha fazla resim koysanız bu daha mı güzel klavye mesajlaşma baloncukları vs nasıl ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
diğeriyle aynı dyvarkağıdı değişik sadece

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
MertcaN9

MertcaN9

Üye
üst bar şeyi kırmızı bide sanırım

murattiy

murattiy

Üye
üst bar tema ile ilgili değil.Siz murattiy paketini kurduğunuzda siyah olacaktır..Birçok ikon samsung galaxy s3 orjinal ikonu hiç bir temada bu ikonlar yüklü değil aosp yapı ikon kullanılır.Aynı zamanda ufak bir düzeltme yaptım android tema ile çakışmada giderildi

Üst Alt