Android -Samsung S3 tema

Sponsorlu Bağlantılar

ArAgOr

Üye
    Konu Sahibi
Android -Samsung S3 tema
Arkadaşlar uzun uğraş sonunda N9 thema geldi bende paylaşmak istedim. Buyrun indirin umarım beğenirsiniz. Yanlız Theme settings kurmanız gerekiyor baya güzl olmuş

• Beğen
Tepkiler: extrem-80

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Tüm iconlar uyumlumu kardeşim

ArAgOr

Üye
    Konu Sahibi
Yeteri kadar uyumlu bir dene derim

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Teşekkürler

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
abi ben kurdum ikonlar yüzde yüz uyumlu baya güzel olmuş hoşuma gitti teşekkürler kardeşim. Müsait zamanda bir iki ekran görüntüsü koyacağım.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

Biri benden olsun :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2392690
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben çok beğendim abi hoşuma gitti yahu :)

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan
MertcaN9

MertcaN9

Üye
bu tema setting filan zarar vermiyor dimi tele sorunsuzca kuraibliriz ? :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kurabilirsin kardeşim gördüğün gibi bizlerde kurulu :)

MertcaN9

MertcaN9

Üye
merhabalar necati abi bu saatte sen görmek çok güzel :D sen burdaysan rahat rahat başlayailbirim kurmaya ya:D

MertcaN9

MertcaN9

Üye
bir şey sormak istiyorum öncelikle thme setting uygulamasını kurdum içinde blanco filan var magenta var birde ona tıkladığımda warningli bir yazı gleiyor ona takılmayıp devam ediyim mi ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
devam edersen o temayı seçmiş olursun tel yeniden başlar tema değişir :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
[ENGİN];5625473' Alıntı:

Orjinal iconlar güzel sadece yüklemiş oldugumuz uygulamaların iconları işi bozuyor

ben de ekstralar klasörlü olduğundan bi sıkıntı yok abim :) Klavye de güzel olmuş adam baya yapmış helal olsun :ehe

MertcaN9

MertcaN9

Üye
devam edersen o temayı seçmiş olursun tel yeniden başlar tema değişir :)

bir sorunda yaratmaz dimi yani magenta ne oluor bu arada :D ne değişecek :D

- - - Eklendi - - -

bu arada paylaşım için çok teşekkürler resimlerden anlaşıldığı kadar süper görünüyor hiç bu tema işine el atmamıştım sırf bu tema için kurdum herşeyi şimdi de bu android kuruyorum hadi baalım hayırlısı :D :islik

- - - Eklendi - - -

baalım baalım android nasıl olmuş açılıyor şu an :D

- - - Eklendi - - -

kuramadğımız nitroidin acısını çıkarıyok :D

- - - Eklendi - - -

ve açıldı şimdiden söylüyorum harika gerisini de uzun bir kurcalayım öyle anlatacam ama arkada resim olması şahane :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Magenta da tema kardeşim batarya,operatör,klavye vs renkleri degişiyor iconlar aynı

MertcaN9

MertcaN9

Üye
[ENGİN];5625495' Alıntı:
Magenta da tema kardeşim batarya,operatör,klavye vs renkleri degişiyor iconlar aynı

android çok güzelmiş ama abi cidden herşey cuk oturmuş :D klavye filan harika :D birazcık telefon bölümünde filan o sayı panellerinde oturtma sorunu var gibi ama onun dışında harika arkada renkli bir şey görünce tuhaf oldum hep siyah olunca :D

- - - Eklendi - - -

müzik çalar da güzelleşmiş :D

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
[ENGİN];5625402' Alıntı:

Biri benden olsun :D

Engin hocam tema fazlasıyla hoşuma gitti diyebilirim ki en önemli nokta ikonlar N8'de kullanmamız mümkün mü acaba ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arka plana yıldız efekt'ide koyabiliyon yani

MertcaN9

MertcaN9

Üye
[ENGİN];5625510' Alıntı:
arka plana yıldız efekt'ide koyabiliyon yani

nerden koyuyoruz onu :D bir de sanırım mesajlaşma baloncukları pek olmamış ynai gelen mavi tamam da giden böyle kapalı grimsi bişi o olmamış :D

Üst Alt