Android Romlar Hakkında İstedğiniz Herşeyi sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

altuns

Üye
gio ace vs telefonlar için cyanogen mod öneririm, çünkü cm fazla ram tüketmez telefonu kasmaz yani düşük işlemcili telefonlardan max. performans alabilirsiniz. Alternatif olarak muiu de kurablrsnz telefona biraz iphone arayüzü katar.

peki hangi siteden indirebilirim yada direk link verir misin bu rom un?

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş linkte OI Dosya Yönetici var ben bunu rom yükler gibi recovery moddan yüklemek istiyorum.Zip olarak rom gibi yapabilirmisin.

Nedenini sorarsan bazı romlarda dosya yönetici yok.Marketi kuracan giriş yapacan dosya yönetici indirecen derken yarım saat 1 saat gidiyor anca hafıza kartındaki doyalarıma ulaşıyorum.
Yardımını bekliyorum

cyanogen mod da market faln yok onu senn yüklemen lazım zip dosyası şeklinde bir dosya var rom kurar gbi kuracaksın. sonrda bir dosya yöneticisiyle kartındaki bilgilere ulaşçan. rar dosyasını zip yaparım ama rom yükler gbi yine kuramazsn. Senin dosyayı rardan çıkarıp apk dosyası olarak tele atıp kurman lazım.

---------- Eklendi @ 15:51:19 ---------- Yazıldı @ 15:48:34 ----------

peki hangi siteden indirebilirim yada direk link verir misin bu rom un?

burdan indirebilirsn

---------- Eklendi @ 15:57:40 ---------- Yazıldı @ 15:51:19 ----------

Teşekkür ederim dosyayıda paylaşırsanız sevinirim ve görsellikten ziyade performans ve pil için olursa sevinirim şimdiden teşkkür ederim
android revulation batrya suresini dehşet uzatır ama desire için bulamadım mildwild i dene ics arayuzuyle çok hoş olmuş .
biraz kullan işine yaramazsa farklı bişyler buluruz.

altuns

Üye
ordaki linklere tıklıyorum
[h=1]Status Code: 404[/h]Exception:
Stacktrace:
(none)

Generated by Winstone Servlet Engine v0.9.10 at Sat May 19 11:10:21 CDT 2012

bu yazıyo

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
bnde açılıyor bidaha dene yada dns yi depştr.

altuns

Üye
bende de açılıyoda download diyince bu hata geliyo

KELGER

KELGER

Üye
cyanogen mod da market faln yok, şu an kullandığım cm9 romda dosya yönetici de yok. bende zaten ondan dolayı istiyorum.market yoksa ben nasıl bir dosya yönetici kuracağım.
Benim hafıza kartımda bir kaç çeşit market ve dosya yönetici var ama ilk aşamada ben onlara nasıl ulaşacağım.
Onun için rom kurduktan sonra recovery moddan dosya yöneticinin romunuda kurmam lazım.
Onun için bana bu dosya yönetici rom halinde lazım.

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
cyanogen mod da market faln yok, şu an kullandığım cm9 romda dosya yönetici de yok. bende zaten ondan dolayı istiyorum.market yoksa ben nasıl bir dosya yönetici kuracağım.
Benim hafıza kartımda bir kaç çeşit market ve dosya yönetici var ama ilk aşamada ben onlara nasıl ulaşacağım.
Onun için rom kurduktan sonra recovery moddan dosya yöneticinin romunuda kurmam lazım.
Onun için bana bu dosya yönetici rom halinde lazım.

]demek istediğini anladım ama apk dosyasını zip şeklinde yapıp rom yükler gibi yüklemek istiosun ama ole olmaz. Şu konuya bak burdan halletmeye çalış http://www.maxicep.com/android-gene...i-tek-tikla-pc-den-telefona-kurma-456817.html[/QUOTE]

crazyboardcan

Üye
Teşekkürler bide google apps için beni yönlendirebilirsen süper olur tadından yenmez

curtaincall

curtaincall

Üye
android te rom içinde system.img dosyası çıkardım da
bu windowsta bilinen img programları ile açılmıyor. nasıl açabilir düzenleyebilirim bunu ?

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
android kitchen diye bir program var onunla editleyeblrsn.

crazyboardcan

Üye
Googe appsi yaptım çok teşekkür ederim, şu an dediğiniz romdayım ama tatmin etmedi başka öneriniz var mı

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
xda dan wiki nin diğer romlarına bakın hangisi hoşunuza gidiyorsa yükleyin genlde sağlam rom yapar.

NvRS

NvRS

Üye
üstad ben de custom rom hazırlamak istiyorum... bunu nasıl öğrenebilirim? bana bu konuda yardıncı olabilir misin?

crazyboardcan

Üye
Sağolun

KELGER

KELGER

Üye
roma kurmadan dosya yönetici nasıl eklenir

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
operadan internete girip indir daha sonra indirelenler kısmından indirdğin dosyayı açıp kurabilrsn

cemkaya

cemkaya

Üye
wildfire için icecream versiyonu kursam ne olur acarmı tel.

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
widlfre için ics çıkmaz. onun için kuramazsn ama custom romları var onları kyrablrsn fakat kamera yada video çekimi gbi özellkler aktif olmuyor bazı romlarda.

djmusti0

djmusti0

Üye
lg optimus 3d ye hangi romu önerebilirsiniz

Üst Alt