Android Romlar Hakkında İstedğiniz Herşeyi sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
Android Romlar Hakkında İstedğiniz Herşeyi sorabilirsiniz.
Htc için yapılmış ne kadar rom varsa hepsini denedim diyebilirim. Hangi rom daha iyi hangisi daha fazla batarya süresini uzatır yada
hangisi az ram yer aklınıza gelen herşeyi sorabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız cihaza en uygun romu size seçebilirm.

smert20

smert20

Üye
hTC DESIRE HD için hazırlanmış en iyi rom hangisi. görsellik ve ram önemli. Şimdiden teşekkürrler...

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
hTC DESIRE HD için hazırlanmış en iyi rom hangisi. görsellik ve ram önemli. Şimdiden teşekkürrler...

Şu an kendim kullandğm romu önerim sana görsellik on numara batarya süresi dehşet bi şeklde uzadı. Tüm DHD kullanıcıların önerim Android Revulation HD 'dir.

smert20

smert20

Üye
Şu an kendim kullandğm romu önerim sana görsellik on numara batarya süresi dehşet bi şeklde uzadı. Tüm DHD kullanıcıların önerim Android Revulation HD 'dir.

Çok sağolasın. Bana Android Revulation HD Türkçe Rom linkini verebilirmisin ya da türkçe romunu nerden bulabilirim. Teşekkürler.

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
burdan indireblrsn.

smert20

smert20

Üye
Sağolasın....

B2Production

B2Production

Üye
güzel konu olmuş aklımıza takılanları soralım sağolun hocam ilginiz için :)

altuns

Üye
samsung galaxy gio için hangi rom gider s5660

praxumit

praxumit

Üye
HTC wildfire s icin de oneride bulunabilirmisin. Tesekkurler. Bir arkadas forumda sunu yazmisti.
rootla cyanogen rom at islemciyi 710 a ayarla ekran animasyonunu kapat telefon cok hizlanacaktir bende kullaniyorum sarji filan cok iyi

Bunlarin disinda bi sorum daha olacakti. pbunlari yaparsak garanti kapsamindan cikacak her halde . Her hanging bir durumda orginal haline getirebilirmiyim telefonu.

yasinzz

Üye
HTC Wildfire icin oyun romu yokmu ? bilirsiniz wildfirede oynanmiyor

crazyboardcan

Üye
Htc desire rootlandı cyanogen mod 7 yüklendi ancak market sorunu var ve güzel bir rom önerebilir misiniz iyi performanslı stabil ve iyi pil süresi olan

hkaracan

Üye
HTC Salsa için hafıza sorununa çözüm getiricek bir ROM biliyor musun?

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy gio için hangi rom gider s5660

gio ace vs telefonlar için cyanogen mod öneririm, çünkü cm fazla ram tüketmez telefonu kasmaz yani düşük işlemcili telefonlardan max. performans alabilirsiniz. Alternatif olarak muiu de kurablrsnz telefona biraz iphone arayüzü katar.

---------- Eklendi @ 21:03:27 ---------- Yazıldı @ 20:59:34 ----------

HTC wildfire s icin de oneride bulunabilirmisin. Tesekkurler. Bir arkadas forumda sunu yazmisti.

Bunlarin disinda bi sorum daha olacakti. pbunlari yaparsak garanti kapsamindan cikacak her halde . Her hanging bir durumda orginal haline getirebilirmiyim telefonu.

Telefonunu root yaparsan granti dışı kalır. Unroot diye bir program var onunla tekrar eski haline dönderebilirsn. Rom konusuna gelince yorumda yazanın aynısına uygula cm gerçekten performans için çok güzel bir rom. İlk yükledğinde ekranda hareket eden botu şeklnde renkler olacaktır onları kapatmanı öneririm 15 mb civarı ram artışı sağlar.

---------- Eklendi @ 21:04:38 ---------- Yazıldı @ 21:03:27 ----------

HTC Salsa için hafıza sorununa çözüm getiricek bir ROM biliyor musun?

az yer kaplayan rom istiosan muiu yükle.

---------- Eklendi @ 21:06:58 ---------- Yazıldı @ 21:04:38 ----------

Htc desire rootlandı cyanogen mod 7 yüklendi ancak market sorunu var ve güzel bir rom önerebilir misiniz iyi performanslı stabil ve iyi pil süresi olan

market yani google uygulamaları cyanogende çalışmaz fakat istersen bu sorunu halletmen için sana bir dosya paylaşabilirm rom yükler gbi yüklersen hallolur. İyi pil süresi istiosan android revulation yükle fakat biraz görsellkten dolayı kasablr ama yinede gayert iyi. yada kernelini değiştireblrsn.

---------- Eklendi @ 21:08:58 ---------- Yazıldı @ 21:06:58 ----------

HTC Wildfire icin oyun romu yokmu ? bilirsiniz wildfirede oynanmiyor

henüz oyun romu diye bişey çıkmadı :D düşük işlemcisi oldğu için fazla bişey bekleme yinede cm kur derim hiç yoktan iidr.

enoes

enoes

Üye
samasung galaxy i7500 için ne yapmak lazım 2,3,4 yüklersem sims falan oynayabilir miyim

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
samasung galaxy i7500 için ne yapmak lazım 2,3,4 yüklersem sims falan oynayabilir miyim

cihazınızın işlemcisi düşük 2,3 e geçirirseniz daha ağırlaşır. yani hertürlü sims i kasar. 2.1 ideal o cihaz için.

global_deejay

Üye
Hocam Samsung Galaxy Ace GT-5830i modelinin neden hiç bir yerde ROM u yok? O kadar araştırdım bulamadım.

hotlock

hotlock

Üye
    Konu Sahibi
burda istemedğin kadar rom var ..

KELGER

KELGER

Üye
Kardeş linkte OI Dosya Yönetici var ben bunu rom yükler gibi recovery moddan yüklemek istiyorum.Zip olarak rom gibi yapabilirmisin.

Nedenini sorarsan bazı romlarda dosya yönetici yok.Marketi kuracan giriş yapacan dosya yönetici indirecen derken yarım saat 1 saat gidiyor anca hafıza kartındaki doyalarıma ulaşıyorum.
Yardımını bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: hotlock

crazyboardcan

Üye
Teşekkür ederim dosyayıda paylaşırsanız sevinirim ve görsellikten ziyade performans ve pil için olursa sevinirim şimdiden teşkkür ederim

Üst Alt