Android Ram Yönetimi Ve S.S.S (RAMLE İLGİLİ KONU AÇMADAN ÖNCE BURAYA BAKIN!)

Sponsorlu Bağlantılar

NovaThor

NovaThor

Üye
Ben anlamadim simdi bu uygulamada rami kendisi mi yonetiyor? mesela oyuna girdim cikinca da ram dolunca bu uygulamayi acip rami temizliyecekmiyim ?

omr bşr

Üye
bizde ram yükseltebilirmiyiz 5800 da acep.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Ben anlamadim simdi bu uygulamada rami kendisi mi yonetiyor? mesela oyuna girdim cikinca da ram dolunca bu uygulamayi acip rami temizliyecekmiyim ?

Yahu arkadaşım mantıken senin ramin zaten hiçbir zaman dolmaz.Çünkü lmk olayı var.

Bu programın yaptığı tek şey anlık rami boşaltıp kendisini kapatmak.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
NovaThor

NovaThor

Üye
Yani ram dolunca bu uygulamaya girip ram i mi temizliyecem ? :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
:zzz:

• Beğen
Artles

Artles

Üye
Benim kafa karıştı :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Şu ana kadar android rami hakkında bildiklerinizi unutun.doğru olan bu bilgilerdir.

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye
geçen s2 ve s3 ile ilgili konuşuyorduk arkadaşlarla ..ben dedim ikisinde 1 gb ram var.hadi oradan dediler niye orada max 750 yazıyor dediler.bende düşündüm düşündüm verecek cevap bulamadım :ehe o yüzden sordum :)

MücahitTokgöz

Yani ram dolunca bu uygulamaya girip ram i mi temizliyecem ? :D

hayir kardesim NAWY nin bahsettigi bu LMK dedigimiz sey kendi otomatik yapiyor temizleme islemini o yuzden ona birak diyor :D Bu arada konu icin Tesekkurler Nawy :)

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
hayir kardesim NAWY nin bahsettigi bu LMK dedigimiz sey kendi otomatik yapiyor temizleme islemini o yuzden ona birak diyor :D Bu arada konu icin Tesekkurler Nawy :)

Rica Ederim :)

Konuyu hep üstlerde tutmaya çalışacağım.Böylece yeni konu açacak bir kişi bunu görür.Yanlış anlaşılmasın.sürekli uplayacağım :ehe

Aslında genel bölümünde üst konu olması çok daha iyi tabi

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hocam emeğine yüreğine sağlık bende bunun üzerinde çalışıyorum hazır bu konuyu açmışken şu konuya da bir el atsan

burada swap alanı oluşturmaktan bahsediliyor biz de yapabilir miyiz ?

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
kernel destekliyorsa neden olmasın.

- - - Eklendi - - -

konu Güncel:

"Swap Nedir?" S.S.S'lara eklendi.

• Beğen
Tepkiler: cilginn
PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Zram S.S.S'lara eklendi.

Ram ile merak ettiğiniz yada konuda eksik olduğunu düşündüğünüz birşey varsa buraya yazın,doğruladıktan konuya eklerim.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
kernel destekliyorsa neden olmasın.

- - - Eklendi - - -

konu Güncel:

"Swap Nedir?" S.S.S'lara eklendi.

hocam biz çalışmaları bitirdik son durum bu küçük bir açıklama yapar mısın ben şimdi ne yapmışım böyle :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
swap alaninin ne demek oldugunu en iyi N900 kullananlar cevaplayacaktir sanirim :ehe
600MHz islemci, 256Mb Ram, 768Mb Swap alani ve overclock ile Samsung Galaxy S2'yi bile gectigini gorebilirsiniz :)