Android Ram Yönetimi Ve S.S.S (RAMLE İLGİLİ KONU AÇMADAN ÖNCE BURAYA BAKIN!)

Sponsorlu Bağlantılar

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
i/o scheduler performans icin hangisi iyi deadline, noop, sio, zen, cfg islemcim 1.2ghz dual core OC suz kernel

veli-_-802

veli-_-802

Üye
Arkadaşlar Görev yöneticisindeki belleği sil olayı boş iş mi acaba. Ne kadar belleği sil desemde yine aynı belleğe otomatik olarak geri geliyor. Bu durumda benim cihazın kullandığı ram standartı o bellekmi oluyor. Yani belleği sil demek boşuna mı benim cihaz için. Sizdede bu olay var mı !

Bystone

Bystone

Üye
Teşekkürler...

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Mrb arkadaşlar bir arkadaşım sony xperia z kullanıyor telefon kilidi şifresini unutmuş açamıyoruz Nokia cihazlarında flaşh atarak çözebiliyordum bu sorunu bu sistemde nasıl çözebiliriz yardımlarınızı bekliyorum

Canmutlu316

Canmutlu316

Üye
Teşekkürler güzel paylaşım

vezir020

Üye
Arkadaşlar Görev yöneticisindeki belleği sil olayı boş iş mi acaba. Ne kadar belleği sil desemde yine aynı belleğe otomatik olarak geri geliyor. Bu durumda benim cihazın kullandığı ram standartı o bellekmi oluyor. Yani belleği sil demek boşuna mı benim cihaz için. Sizdede bu olay var mı !
Linux Çekirdeği windowsdaki mantığa göre farklı kullanır hocam .
O yüzden dediğiniz gibi olur hiç kullanmaya gerek yok.

vezir020

Üye
Mrb arkadaşlar bir arkadaşım sony xperia z kullanıyor telefon kilidi şifresini unutmuş açamıyoruz Nokia cihazlarında flaşh atarak çözebiliyordum bu sorunu bu sistemde nasıl çözebiliriz yardımlarınızı bekliyorum

Recovrye girip factory reset yapman lazım kardeş

TurboCall

TurboCall

Üye
Teşekkürler.

enesfurkan

Üye
güzel bir paylaşım... ellerine sağlık...

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
teşekkürler

tehlikeqi

tehlikeqi

Üye
Benim z1 arada çöküyor ram çok.doluyor

maxiser

maxiser

Üye
Maksat boş ram görmek değil ram yetirsiz demelerine bende kulak asmazdım.note3 kullanıyorum.2.66 ram var genelde 2.00 kullanıyor rami yeni uygulamalar yükleyince ve hafızadaki uygulamalarıda açınca ram oluyor 2.45-2.55 falan bir iki defa telefon kapandı evet bende artık ram yetersiz diyenlerdenim.bu neya 3gb ramli telefon alıyorum yine ram yetmiyor.uygulama sayısını azaltcakmışım neden azaltayım.sürekli sil yükle mi yapıcam.

Sin007

Sin007

Üye
Tskerkurler

UltiWolf

Üye
Ram yükseltince hafıza artıyomu ?

maxiser

maxiser

Üye
Peki ne oluyor?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
:tşk:

çaminci

çaminci

Üye
lmk dedigin sistem benim telde yok galiba :) az önce denedim fmr memory cleaner yükledim sonra açtım raging thunder 2 yi biraz oynadim home tusuna basarak ana ekrana döndüm ve ardından facebook uygulamasını açtım kasım kasım kasılmaya başladı ondan da home tusuna basarak ana ekrana geldim ve fmr memory cleanerdan temizleyeyim dedim temizle dedim tüm uygulamalari kapatti end dedim menüye döndüm ve 10sn. telefon kendine gelmeye çalıştı nedeni fmr memory cleaner sistem uygulamalarini da kapatmisti ama sistem uygulamalari kapanmaz kendini yeniden calistirir ve burda da güç harcar
bunun yerine smart booster pro kullaniyorum hem kısayolu da var hem de gayet güzel uygulamalari kapatiyor ve telefonu kendine getiriyor şahsen benim izlenimlerim bu yönde

MaxipmaN

Üye
clean master sapıttırıyo telefonu kullanmıyorum ram temizlemesini fakat du speed boosterda sorun yok

• Beğen
Tepkiler: lazye
Anil-D

Anil-D

Üye
bu devirde devredisi birakiyorum oyle kullaniyom