Android Oyun Yükleme [RESİMLİ ANLATIM!] Güncellendi - 04.07.2014

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
up.

Parlio

Üye
dediğin herşeyi uyguladım ve sorunsuz çalıştı oyunlar çok teşekkür ederim kardeş allah razı olsun

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: immortals19 ve bertinos
bertinos

bertinos

Üye
Çok teşşekkür ederim sana bene wifi yok şimdi deniyeceğim çalışıyor mu diye çalışmasada rep vericem sana normalde mesaj yazm kolay kolay ama bu paylaşım herşeyi hakediyor.Bu sitedike en verimli paylaşım bence şansım olsa 100 rp vericem sana ama maalesef yok :(

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Sadece bi paylaşım başlarda bende çok araştırmıştım bu olayı ama öğrenince paylaşıyım dedim :) Tekrar Teşekkürler Kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: immortals19
54deli54

54deli54

Üye
htc senseation kulanıyorum apk dosyalarını nereye atacağımızı cozemedim usta. hafıa kartının direkt içine atınca telefon dosyayı okumuyor ...

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Apk dosyasını hafıza kartında her hangi bir yere at ve kur şuraya atılcak diye bi şart yok kardeşim :)

bertinos

bertinos

Üye
htc senseation kulanıyorum apk dosyalarını nereye atacağımızı cozemedim usta. hafıa kartının direkt içine atınca telefon dosyayı okumuyor ...
tflash varsa oraya at ben oraya atıorum tabletimde

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
aa ben eksik okumuşum pardon :D daha önce htc kullanmadım buna tam bi cevap veremicem kardeşim. Bilen birisi söyleyebilir ki zaten "bertinos" arkadaşımız söylemiş. İnşallah işine yarar iyi forumlar :)

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncel.

• Beğen

immortals19

Üye
sagol kardes allah razı olsun.. acılmayan oyunlarda var ama bukadarıda yeter

doktorum21

Üye
gençlik ya ben gameloft oyunlarını birden fazla atınca bir diğer oyun açılmıyor 1tanesi tek açılıyor daha önce indirdiğim oyuna girince hata veriyor copy falan filan bişeyler yazıyor gameloft game klasorunede atyorum oyunları ma nafile yokmu buna çözüm bulacak

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Attığın oyun klasörlerinin ismini aynı mı yapıyorsun ?

kaan0835

Üye
sagol da ya gameloft dosyası yoksa benım sdcardda gameloft dosyası yok mesela kardeş

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
sagol da ya gameloft dosyası yoksa benım sdcardda gameloft dosyası yok mesela kardeş

O zaman kendin oluşturacaksın kardeşim :) Zaten gameloft oyununun apk dosyasını kurunca otomatik gameloft diye klasör oluşuyor sd karta.

• Beğen
Tepkiler: kaan0835

doktorum21

Üye
ya mesela gameloftun sd dosyalarını indiriyorum apk ile birlikte gameloft game klasorune atıyorum oyunu kuruyorum tıkır tıkır çalışıyor şimdi bende real soccer 2011 tek var ama başka bir gameloft oyunu yine aynı şekil gameloft game klasorune atıyorum oyunu kuruyorum oynuyor ama bir süre sonra hata veriyor ya ben birden fazla gameloft oynu oynayamayacakmıyım bunu nasıl halledeceğim bilmiyorum biri yardım etsin lütfen hata verince internet copy falan da filan bir ingilizce yazı çıkıyor bu sorun nasıl çözülür
:( :( :(

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim dedigin olayi ilk defa sende duyuyorum ben. Normalde oyle bisey olmamasi lazim. Ya da sen yanlis yapiyosun bir yerde :/

kaan0835

Üye
sagolun

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek kardeşim, sen sağol :)

Üst Alt