Android Oyun Yükleme [RESİMLİ ANLATIM!] Güncellendi - 04.07.2014

Sponsorlu Bağlantılar

esatceza

Üye
aynı dedikleriniz yaptım 1. sayfadaki MOST WANTED için herşey i sırasıyla eksiksiz yaptım oyun açıldı fakat oyunda ses war görüntü yok yarış yapınca görüntü gidiyor menü deyken de sıkıntı yok nedir bunun olayı

cılgın_38

Üye
Merhabalar arkadaslar android kullanmaya daha yenı yenı basladım size bi sorum olacak bu konuyla ılgılı sımdı bı cogu ındırdıgım oyunların apk sından harıc sd datası obb sı bulunmakta bu buyuk olan dosyalar halıyle telefon hafızası yetersız burada bu dosyaları oyunu tele kurup hafıza kartınamı atmamız gerekli yardımcı olursanız cok sevınecem ındırıdıgım oyunları oynuyamıyorum kuramıyorum :(

T X T

Üye
hocam sd card kullanmıyosak nasıl üykleyeceğiz bunları? örneğin: nexus 4

wrzturk

Üye
hafıza kartına oyunu nasıl kuracağız peki

koray777

koray777

Üye
Teşekkürler. Benim gibi s3 iskencesinden kurtulup androide yeni geçenler icin cok güzel bi açıklama olmuş:-D

T X T

Üye
hocam telefonumuzda sd kart desteklenmiyorsa oyunun sd dosyalarını nereye atacağız acil cevaplarmısınız?

hsynkertik

hsynkertik

Üye
teşekkür ederim

smh60

smh60

Üye
:tşk:

cagaoloz

cagaoloz

Üye
resimleri yeniler msn

Sandrake

Sandrake

Üye
Teşekkürler

ibrdd

Üye
Rica ederim ama pcden de yapilsa apk dosyasini kurabilmek icin app installer, kaldirmak icin de apk manager şart.. ayrica bir dosya yoneticisi programi da ozellikle bir android telefon icin olmazsa olmaz.. ben genelde apk+sd dosyalarini netten wifi ile indiriyorum app installer ile apk dosyasini kuruyorum sonra androzip ile sd dosyasini android dosyasina tasiyorum calisiyor :)
Bu da aklinizda bulunsun...

appinstaller gibi ayrıca bir uygulamaya gerek var mı? zaten androide gömülü kendi yükleyicisi var.

cancan59

cancan59

Üye
teşekkürler

NevzatcanÖzden

Üye
teşekkürler:oke:

By gece

By gece

Üye
ya pes yüklüyorum aynen dedigini yapiyorum ol mu yor. kafayi yiycem yaa

emrahremini

emrahremini

Üye
merhaba dostum apk yı tele attım kurdum ve yukleme ekranı geldi sonra tekrarbagladımbılgısayara cıhazı ve data yı soledıgın yere attım oyunu actım gene yuklemeekranıgeldı aynı ekran yani ne yapmöalıyımtelefonum rootsuz bu arada ondan olabılır mı yada oyunun da bazı sorunlar mı var benım ılk denemem bu daha once yapmadım ama dedıklerının aynısını yaptım olmadı yardım edersen müteşekkir kalırım

Canmutlu316

Canmutlu316

Üye
yazdıkların bi işe yaramıyor yüklüyorum çalışmıyor her oyun sd karta değil hep telefon hafızasndaki android obb ya da dataya kaydediyo orayada dosya atılmıyo kilitli sanırım nasıl yapıcam acil yardım edin lütfen

gokhans_life

gokhans_life

Üye
kardeşim eline sağlık da bi sorum olacak..benim telefonumda hafıza kartı yok o yüzden sdcard klasörü de yok..hafıza kartsız yükleme yapamıyormuyuz?

aslana112

Üye
Google dan yüklenilen uygulamalar hangi hafızaya yüklenir yardım.....

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
galaxy s3 var ama sadece kendi hafizasi var telefonun yani hafiza karti yok bu sd muhabbetti icin illa hafiza karti gereklimi??

Üst Alt