Android Oyun Yükleme [RESİMLİ ANLATIM!] Güncellendi - 04.07.2014

Sponsorlu Bağlantılar

Cuadrillas

Üye
Kardes apkyı nasıl ındırcez?

ferhat1983

Üye
Telefonum HTC one X PLus.
Hangi oyunları destekler sorunsuz şekilde .wi-fi war bu arada.
Nova.3 oyununu ındırdım sd leri attım apk kurdum ama oyun yıne wıfı ıstedı.wifiden de yükleme başlamıyor. checking required files bide verifing 9 diye yanıp sönüyor yardımcı olun lütfen

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Teşekkürler paylaşım için ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: Peocawe

radyofon

Üye
Telefonum samsung galaxy s3. SD kartım yok. apk dosyasını usb ile telefona attıktan sonra diğer dosyaları da usb ile telefona atsam çalışmaz mı? Diğer dosyaları nereye atmalıyım. Kuracağım oyun "dead space".

bobis

bobis

Üye
calisir calisir bende oyle yaptim

bobis

bobis

Üye
ben oyunlari telefonuma indiriyorum apkyi kurdum fakat sd kart dosyasini bulamadim

anlamamki

Üye
tablet pc me asfalt 7 ındırıdm akp dosyasını kurdum sd klasorunu gameloft>games ıcıne attım ama gameloft>games<<dosyası yoktu olusturdum fakat oyun acılmadı bı turlu neden acaba?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ve site adminleri. Pro evolution soccer 2012 yi artik yukleyemiyoruz aylardir by oyunu ariyorum bulamiyorum.indirdigim butun linklerden sonra soyle hata veriyor

dowload error.The server is not avaible or validation of the files is not succesful.plrase try again later.

Bu oyunudaha once HTC incredidles marks tlfona defalarca yuklemistim WiFi Ile. Sorun neyse bilen yardimci Olsun. Bu oyunu nerden satin alabilir yada indirebiliriz!!! Lanet konami nin sitesindende satin alamadim baska hicbiryerde bulamadim.adminlerr yardim edinn.

Kardesim data dosyasinida indirmen gerek. Konuda anlatimi var indirdikden sonra adimlari izleyerek halledebilirsin...

gnctrk61

Üye
Peocawe ben wifiden indiriyordum hazir sekilde iniyor du kurulu sekilde daha olmuyor oyle. Senin dedigin gibi benim kafam basmiyor anlamiyorum okadar. Saol kardesim yardimin icon

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Peocawe ben wifiden indiriyordum hazir sekilde iniyor du kurulu sekilde daha olmuyor oyle. Senin dedigin gibi benim kafam basmiyor anlamiyorum okadar. Saol kardesim yardimin icon

Data dosyasini indir yardimci oluyum

ottoman27690

Üye
kardeş ben probookun android tabletini yeni aldım fkt marketteki uyglulamalr paralı olduundan oyunu netten yuklmeke ıstıorum oncelıkler sd karata at dıon ama sd kart bulunmuo tabletımde dedıın ıslemlerı kendı hafızasında yapmam mumkunmu cevap gelırse memnun oldurum saolun

ottoman27690

Üye
kardeş ben probookuun android tableını kullanıorum bende sd kart mevcut deıl pekı dedıın ıslemlerı cıhazın kendı hafızasında uygulasam olurmu?

sinan627

sinan627

Üye
Allah razı olsun kaç gündür bunu yapmaya çalışıyordum

3598fb1907

3598fb1907

Üye
Ben Sd Card içine oyunları kuruyorum sd datasını atıyorum ama oyun açılırken hata veriyor bütün oyunlarda yaptı birtek Minecraft yapmadı :D

DosTKaM

DosTKaM

Üye
:tşk:

ferhat1983

Üye
Street fighter İV yi çalıştıran varmı ben yapamadimda

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
GTA Vc yüklerken XAPK File Validation Failed hatası veriyor

kingarmada

kingarmada

Üye
androzip şifreli dosyalarıda çıkarabiliyo mu?

simsekttnet

Üye
tabletinde siyah ekran cıkan arkdaşlar. ilk önce apk dosyasını kur. ardından rardaki dosayyı cıkar(mbyt yüksek olan dosya yani) ve tabletin kendi hafızasınada bulunan android/obb dosyasının içine at. not obb dosyası yoksa yeni klasör oluştur ve adını obb yaz içine at . bu kadar

Üst Alt