Android OS Tabanlı Cep Telefonları / Fiyat Sıralaması

Sponsorlu Bağlantılar

kamercilekci

kamercilekci

Üye
tesekkurler

Kerim.

Kerim.

Üye
teşekkürler

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Ha evet bu arada :tşk::D

• Beğen
Tepkiler: legolas29
ibo_Star

ibo_Star

Üye
Gayet Guzel Yararlı olmus.
Fakat; Surekli kampanya ve Stok nedeniyle mağzalar arası 50 hatta 100 Lira fark var.
Bir ara vaktiniz oldugunda sitelere göre fiyatları yazarsanız super olur.
Bimeks-HepsiBurada-Hizlial-Teknosa-Teknolojix gibi
s3 Teknosa da 1990 bimekste 1880tl-Hizlial da 1770 Lira!!!

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Gayet Guzel Yararlı olmus.
Fakat; Surekli kampanya ve Stok nedeniyle mağzalar arası 50 hatta 100 Lira fark var.
Bir ara vaktiniz oldugunda sitelere göre fiyatları yazarsanız super olur.
Bimeks-HepsiBurada-Hizlial-Teknosa-Teknolojix gibi
s3 Teknosa da 1990 bimekste 1880tl-Hizlial da 1770 Lira!!!
Haklısın dostum ama bu fiyat işi biraz zor yani sen başka fiyata alırsın ben başka o yüzden kabataslak yazıyorum ki üyeler tahmini değerleri görsün diye ve ben hepsiburada.com ve akakce.com dan aldım fiyatları...

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

Coolwhisper

Üye
samsung i9300 de eklersen iyi olur. teşekkürler

hasan0338

Üye
Arkadaş emeğe saygı da bence fiyatlar çok uçuk sahibinden.com a uğrarsan 900 tl ye bile s II tabii bu dediğim sadece s II için geçerli değil hepsiburadadan da yardım al :D

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş emeğe saygı da bence fiyatlar çok uçuk sahibinden.com a uğrarsan 900 tl ye bile s II tabii bu dediğim sadece s II için geçerli değil hepsiburadadan da yardım al :D
Vay arkadaş bu konu da ne kadar çok bu artışma yapıldı...Bİ yazıları okuyun da gelin her yere ayzdım fiyatlar değşir diye...Ayrıca sII yi 900 e bul gel göster alıyım hacı....Yeter vallahi kaldırcam fiyatları...Millet konuya sanki faydalanmak için değil fiyat tartışması için giriyor :P

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Tesekkurler.

Alsancak*

Üye
arc s mi sg 2 mi ?

Üst Alt