Android Ön Yükleme (boot animasyon) nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Android Ön Yükleme (boot animasyon) nasıl yapılır
  • Merhaba arkadaşlar, Lenovo a7000-a telefonum da ön yükleme (boot animasyon) değiştirmek istiyorum bunun için Rom tool box un boot animasyon arayüz leri ni kullandım ama değişen bir şey olmadı daha sonra Mİ platformundan boot animasyon zip indirdim Es Dosya Files uygulama sı ile indirmiş olduğum Zip i System media dosyasına kopyaladım telefonu yeniden başlattım yine değişen bir şey olmadı, olmuyor olmuyor olmuyor konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim taşıyabilir siniz,
  • Cihaz: Lenovo a7000-a
  • Android sürümü: (custom ROM): 6.0 MIUI9 BY AKS12
  • MIUI Sürümü: MIUI 9.2 Stabil 9.2.1.0(MBFCNEK)
  • Ana Bant Sürümü:AIO.ROW.AKS .M.v.12 Kernel Sürümü:3.10.108~DevilPhoneix-g0331f1b7

Son düzenleme:

Buğra

Buğra

Admin
Cihazınızda twrp recoveru yüklü mu şuanda ?

• Beğen
Tepkiler: one_useR_0007
Buğra

Buğra

Admin
Evet yüklüydü zaten Şuanda [twrp-3.2.1-0-aio_row] kullanıyorum
Xda da yer alam bootanimation ziplerini twrp üzerinden flaslayarak denediniz mi hiç ? Ekran çözünürlüğü sizin cihaz ile aynı değilse calismiyor genelde.

• Beğen
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Hiç den
Xda da yer alam bootanimation ziplerini twrp üzerinden flaslayarak denediniz mi hiç ? Ekran çözünürlüğü sizin cihaz ile aynı değilse calismiyor genelde.
Hiç denemedim ama bir ara bakarım denedikten sonra buraya yazarım
Yazmayı Unuttum Daha önce TWRP den boot Animasyon zip. flash yapmıştım wipe yapıp Sistemi yeniden başlattım sonrası ise tam bir kabus gibi ydi, cihaz sürekli olarak Kurtarma Moduna giriyordu bende komple sistemi silip Flash bellek le Rom u yeniden yükleyip düzeltmiş tim, böyle bir şey le karşılaştığım için o yüzden tereddüt ediyorum tekrar aynı sı olur diye
Hiç den

Hiç denemedim ama bir ara bakarım denedikten sonra buraya yazarım

Yazmayı Unuttum Daha önce TWRP den boot Animasyon zip. flash yapmıştım wipe yapıp Sistemi yeniden başlattım sonrası ise tam bir kabus gibi ydi, cihaz sürekli olarak Kurtarma Moduna giriyordu bende komple sistemi silip Flash bellek le Rom u yeniden yükleyip düzeltmiş tim, böyle bir şey le karşılaştığım için o yüzden tereddüt ediyorum tekrar aynı sı olur diye
Neyse ki ROM Toolbox aracılığıyla TWRP ile hallettim, yardımcı olduğun için teşekkürler Buğra

• Beğen
Tepkiler: Buğra
korayertaş

korayertaş

Üye
Güzel ve bilgilendirici olmuş ellerine sağlık.

• Beğen
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi

Üstteki Logo boot animation u yaptım Alttaki animasyon da denedim olmadı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu animasyonu Youtube de bulmuştum benim Cihaz a Uygun değil galiba nasıl çalışır mı benim telefon da

Son düzenleme:

Üst Alt