İndeks Android Launcher Dünyası Maxicep [21.02.2015]

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
yararlı :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
S5 ULTRAYI DENİYCEM ZATEN MENUDE COK SEY OLMASINI İSTEMİYORUM COK SAGOL :)

• Beğen
jojo_va

jojo_va

Üye
eline sağlık

• Beğen
Eduardo58

Eduardo58

Üye
:tşk:

• Beğen
SHS

SHS

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
westmoreland

westmoreland

Üye
Çok fazla Launcher mevcut mağazada ve hangisinin güzel olduğunu anlamak, onları bulmak falan çok zor oluyor sen bizler için tek konuda toplamışsın ve çok yararlı olmuş.

:tşk:

• Beğen
By_torque

By_torque

Üye
kardeşim on numaraa olmus eline sağlık.birer tanede resim koysaydın daha güzel olurmuş.aslında koyacakmıssın uğraştırınca ilk resimden pes etmissin :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
kardeşim on numaraa olmus eline sağlık.birer tanede resim koysaydın daha güzel olurmuş.aslında koyacakmıssın uğraştırınca ilk resimden pes etmissin :D
Ilk resim anlatım içindi :)
Yanlız resim eklersem konuyu mobilden acamazsiniz kasar :)
Pc acarsam spoiler içine alabilirim resimleri bakalim artik bir dahaki guncellemeye :)

• Beğen
Tepkiler: By_torque ve mürteza16
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Konu güncellendi

dark0045

Üye
tema dosyalarının büyük çoğununluğunun linki ölmüş hortlamasın konular diye tek tek cevap vermekten vazgeçtim =) zippy share linklerini kontrol etmen lazım üstad.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
tema dosyalarının büyük çoğununluğunun linki ölmüş hortlamasın konular diye tek tek cevap vermekten vazgeçtim =) zippy share linklerini kontrol etmen lazım üstad.
Hangi konudan bahsediyorsaniz o konuya yorum yapın.

dark0045

Üye
Bu konu altına linklediginiz zippy sharede bulunan tema doayalarinin bir çoğunun linki ölmüş ayri ayrı konuları hortlatmak istemediğim için buradan yazdım.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bu konu altına linklediginiz zippy sharede bulunan tema doayalarinin bir çoğunun linki ölmüş ayri ayrı konuları hortlatmak istemediğim için buradan yazdım.
Bu konudaki hangi linkin konusunda sorun varsa o konuya yorum yapın

dark0045

Üye
Hocam anlamadınız sanırım konuları Tektek uyandirip listede yukarı çıkartmak istemedim. Hesabinizdan uploadlari kontrol etseniz forum kirliliği olmaz o açıdan söyledim

Üst Alt