Android in wifisini masa üstü pc de kullan

Sponsorlu Bağlantılar

lobi55

lobi55

Üye
    Konu Sahibi
Android in wifisini masa üstü pc de kullan
Belki daha önce paylasilmis olabilir ben genede anlatım önce telefondan wifiye bağlanıyorsunuz usb kablosunu telefona ve PC ye bağlayın. sonra ayarlar / bag. Taşınabilir wifi alanı / usb bağlantısı kutusunu. Işaretleyin internetin keyfini çıkartın

Windows 7 de denendi / galaxy s2 ve s3 şahsen denedim

• Beğen
Tepkiler: rear2011, Silinen Üye 484994 ve mertcan01

-Emre

-Emre

Üye
Her gün okulda yapıyorum tahtanin antenini carpmislar.s biliyordum ama yine de Teşekkürler bilmeyen çoktur..

ArifYılmaz42

Üye
değişik bir uygulama varmı bunun için lg yazılımında böyle bir seçenek yok malesef :(

3onur5

3onur5

Üye
wifi yı mı 3g yimi bağlıyosun bildiğim kadarıyla telefonda wifi kullanıp modem olarak açamıyosun

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Başlığı düzelmen iyi olur konu başlığından başka şeyler anlaşılıyor mesela android telefonun wifi internetini bilgisayara usb ile bilgisayarda wifi adaptörü ya da kartı bulunmadan bir wifi adaptörü gibi gösterip interne bağlanma gibi anladım başlığı Android telefondaki interneti pc ile paylaşma gibi olmalı

• Beğen
Tepkiler: mertcan01 ve 3onur5
mertcan01

mertcan01

Üye
Telefondaki interneti paylasmak mi bu ?

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Başlığı düzelmen iyi olur konu başlığından başka şeyler anlaşılıyor mesela android telefonun wifi internetini bilgisayara usb ile bilgisayarda wifi adaptörü ya da kartı bulunmadan bir wifi adaptörü gibi gösterip interne bağlanma gibi anladım başlığı Android telefondaki interneti pc ile paylaşma gibi olmalı

Öyle zaten. Ben de kendi telefonumda denedim. Diyelim ki evde wifi var ve masaüstü pc'de wifi adaptör yok. Telefonun usb sürücüsü masaüstü pc'de kuruluysa, telefonu bu pc'ye bağlıyorsun. Daha sonra wifi ayarlarından taşınabilir wifi alanına girip "usb bağlanıyor" seçeneğini aktif ediyorsun, birkaç saniye sonra pc'de yeni bir ağ bağlantısı aktif hale geliyor ve bu kadar! Artık telefonu wifi model olarak kullanıp pc'de kablosuz internete sahipsin.

gercek_dost

gercek_dost

Üye
wifi interneti usb kabloSUZ bilgisayarda kullanma yolu yok mu ? Yardımcı olursanız sevinirim :)

Misafir

çok teşekkürler gerçekten çok işime yaradı

king662002

king662002

Üye
çok tşkürler

Üst Alt