Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Tekrar merhaba.Hikaye içerikli oyunları en çokta internetsiz oyunları istiyoruz.Dahası hikaye oynansa bile ilerlemeyi interneti açtığımızda kaydetse ne kadar güzel olur.Ancak oyun şirketleri satış politikası vs ile haklılığını koruyarak ilerde oyundan nefret etmemizi sağlayıp bir diğerinden para kazanma hırsıyla emeklerimizin üstüne çok güzel yatıyorlar.Ben de geçtiğimiz aylarda hikayeli ve internetsiz 2 EA oyununu remaster hali ile bulup oynadım.Bir de şu Call Of Duty Strike Team remaster hali ile sürülse tadından yenmez..
Ben pubg oynamayı da yukarda söylediğim bazı sebeplerden dolayı bıraktım.Sadece COD cazip geliyor
Çok haklısınız şirketlerin politikaları değişmediği sürece hikayeli oyun beklemek biraz zor bu arada oynadığınız oyunlar neler acaba hikayeli olan?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Cod Mobilenin Betasi 100 milyon indirmeyi gecti daha yayinlanmadan bu kadar indirme

z.turk30

z.turk30

Üye
Sonuçta bu işler = para
Aynı şeyleri göreceğiz hiç bu kadar emin olmamıştım..

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Shadow Fight Arena

Gerçek zamanlı Pvp oyunu ve offline oynanabilicek
Çıkış Tarihi Bilinmiyor
Android
iOS
PC
Konsol
Bu Platformlara Çıkacak

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Tom Ve Jerry Mobile (Netease)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Formula E : Ghost Racing

ELEVEN ELEVEN

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Car Legends Tycoon Gameloft

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Çok uzun zamandır bu türde bir oyun görmedik ancak araba ve yarış üzerine olmak yerine daha farklı bir konu üzerine yapılsaydı güzel olurdu. son yıllarda çıkardıkları oyunlar hep aynı. Son olarak yine insanları soymanin güzel yolunu bulmuşlar.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Çok uzun zamandır bu türde bir oyun görmedik ancak araba ve yarış üzerine olmak yerine daha farklı bir konu üzerine yapılsaydı güzel olurdu. son yıllarda çıkardıkları oyunlar hep aynı. Son olarak yine insanları soymanin güzel yolunu bulmuşlar.
Valla para bu oyunlarda hikâye odaklı oyun yapmamaya yemin etmişler

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Klasik sehir yarat yukselte araba temasi eklemisler gameloft modern combat 4 ve nova 3 ten sonra bitmisti bnim icin

• Beğen
Tepkiler: z.turk30 ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Gameloft'un yeni oyunu Six Guns Doomsday

Yorumsuzum Oyunun Linki :

Boyutu 6 MB Civarı

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve ibrahimbüyükdemir
z.turk30

z.turk30

Üye
Koca gameloft madfingergames kadar olamadı..

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir ve TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Koca gameloft madfingergames kadar olamadı..
Suan Cinliler Oyun Piyasasini Ele Gecirmeye Basladilar Cok Iyi Oyunlar Yapmaya Basladilar Mobile Yakinda Gameloft Ders Almassa Kepengleri Kapadir

z.turk30

z.turk30

Üye
Halbuki mc5 şu döneme göre bile uyarlanabilirdi.Adını cod gibi devam ettiredebilirdi.Ancak o yada pubg aynı ekip tarafından geliştirildi.Hile de aldı yürüdü,işim olmaz..

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bence gameloft Modern Combat 6'yı çıkarması gerek ama hiçbir haber yok oyun ile alakalı asphalt 9'da ansızın bir anda haberleri çıkmıştı ve oyun çıkmıştı bakalım gameloft bizi şaşırtacak mı?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Bence gameloft Modern Combat 6'yı çıkarması gerek ama hiçbir haber yok oyun ile alakalı asphalt 9'da ansızın bir anda haberleri çıkmıştı ve oyun çıkmıştı bakalım gameloft bizi şaşırtacak mı?
Mc3 ve mc4 gibi gelmesse hic bi degeri kalmaz yine yok harita indir yok silah paketi indir reklam izle enerji doldur acikcasi parali gelsin bana kalirsa nova serisinide batirdilar

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Pubg'yi övüyorlardı yok hile satan 7 kişiyi tutuklattı bilmem ne diye . İnanılmaz derecede sevindim "Aha hilesiz oyun geliyor" diye . Şimdi her 10 kişiden 12sinde hile var -_- . Daha da ümidim yok hile yapılmayacak oyun hususunda . Tencent Pubg'yi getirdi tamam kendilerinden önceki battle royaleleri geçtiler de lol tarzı oyunlar bence gayet güzel şu anda pubg kadar tutar mı bilmem . Bir de bilgisayardaki gibi yeni grafiklerle gerçekçiliği artıracaz diye ekonomi sınıfı cihazları idam ederlerse hiç tutmaz kanaatindeyim

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior, ibrahimbüyükdemir ve MAERKEK
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Tom Clancy Elite Squad (UBisoft)

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir ve Murat Alper

Üst Alt