Android için araynın ismini söyleme uygulaması (türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
Android için araynın ismini söyleme uygulaması (türkçe)
Svox, Türkçe eklenti ve Mood Reader Pro ile android telefonumz e kitapları türkçe olarak okuyor. mesajları türkçe haber veriyor. alarımı türkçe çalışıyor. Türkçe söylüyorum mesajı ları türkçe kendisi yazıyor kendi telefonumda kullanıyorum çok güzel bir özellik. Nasıl yapılacağını kısaca anlatacağım.

1- Önce Türkçe eklentiyi kurun ve çalıştırın,
2- Sonra svox ses motorunu kurun
3- Kurduktan sonra ayarlardan,voice input &output-->text to speech settings e Default engine den Svox Classic TTS yi seçeceksiniz.
bu ayar sayfasının altında da Svox Classic TTS kutucuğunu işaretleyin.
4. Adımda gelem mesajlar ve mailler ve alarmı okuması için talktome programını kuruyoruz. Talktome ayarlarını nasıl yapacağımızı alttaki resimlerden görebilirsiniz.
5. Adımda MoonReaderPro programını kurarak e kitapları açıp sesli olarak dinleyebilirsiniz.

kurulumu yaptıktan sonra aşağıdaki gibi sırasıyla ayarları uygulayın:
1 2

3 4

5

Şimdi Android telefonunuzun zevkini çıkarın..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: al_capone_87, hasmetsin, albayceyhun ve 13 diğerleri

vcihan

vcihan

Üye
ekrandaki menu bizim s2 lerde yok.4.0.3 de değişti resimleri tekrar eklermisiniz.bir türlü yapamadım

• Beğen
Tepkiler: agres1f ve eypa
calypso16

calypso16

Üye
root gerekli değil heralde demi?

- - - Eklendi - - -

teşekkürler güzel uygulama bi de kadın sesi olsaydı

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
root gerekli değil arkadaşlar!! cem diye bir vatandaşa ait seslendirme. xperia arc de kullanıyorum ayarları yaparsanız çağrı geldiğinde ismini söyler ve kitap okuma olayı da gayet güzel

- - - Eklendi - - -

ayrıca indiren arkdaşlar sadece sorun oldğunda değil kullanıp görşlerini bildirirlerse sevinirim...

avantis

avantis

Üye
Talkme ingilizce okuyor.cem devreye girmiyor

avantis

avantis

Üye
Hallettim.Lakin hizli konusuyor gibime geldi.

calypso16

calypso16

Üye
gayet güzel çalışıyor çağrı geldiğinde kimin aradığını söyleme olayı süper, mesajlarda ise hemen okuyor gelir gelmez kapattım bu özelliği

• Beğen
Tepkiler: albayceyhun

palandoken2004

Üye
xperia neo v de çalıştıran varmı ben çalıştıramadım

hernandess

Üye
biraz ugrastım ama olumlu sonuc... paylasım için tesekkürler...

• Beğen
Tepkiler: LO®D
memici

memici

Üye
nasıl ayarlıyoruz resimlerden anlayamadım lütfen acil yardım

hernandess

Üye
svox ses motoru -- talkome -- türkce ses eklentisini indirin resimlerdeki ve yazılardan yararlanarak adımları takip ederseniz olay bitmistir...

gamsizvirane

Üye
arkadaşlar mesajları sesli okumuyor from felan diyor nasıl ayarlıcaz onu

enenengin

Üye
DENEYELİM BAKALIM MEMNUN KALACAK MIYIZ ?
ELLERİNE SAĞIK.

ENENENgin

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
ARkadaşlar yeni sürümü marketten indirebilirsiniz cem ve leyla her ikiside mevcut olmazsa burayada eklerim ics içinde güncellemesi çıktı

sevgi353

Üye
teşekkürller mesaj yazda mikrofon yok nasıl ayar yaparız

esmeerr

esmeerr

Üye
slm kardesim kurdum ama ingilizce konusuyor tr konusma paketlerini indirdim ama ayri ayri oldugu icin zipten cikarmiyor tek linkte vermen mumkunmu acaba

superfresh

Üye
talktome için google play e yönleniyor, orada ülkenizde kullanılmıyor uyarısı çıkıyor. Yani talktome kurulamıyor. Sorun ne olabilir.

virginevil

Üye
4.0.4 de denedim olmadı yapabilen varsa deneyimlerini e kurulum hakkında adımlarını yazabilirler mi?

Üst Alt