Haber Android 4.4 Kitkat Güncellemesi Alıcak Telefonlar!(samsung)

Sponsorlu Bağlantılar

aydinuzun

aydinuzun

Üye
Ace2 kesin alacakmi simdu

TheMadness

TheMadness

Üye
2.3'te kalan telefonlar güncellenmeyecek(minör güncellemeler olabilir) 4.1.2 olan bazı cihazlar 4.2.2 veya 4.3 alabilir veya güncelleme almayabilir.(S2 Android 4.2.2+ alacak)

aydinuzun

aydinuzun

Üye
Baska konularda ace 2 de alacak yaziyoBu 4.4.....gingirbyt e de gelecek mis..

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
S4 e ne zaman gelir ki? :eller:

alicilin

alicilin

Üye
Ya arkadaşlar konu dışına çıkmak gibi oldu biraz ama. Benim galaxy wonder'ı servise yolladım. ilk önce ana kart değişicek denildi. sonrada benden kutusu ve aksesuarlarını istediler. Değişime gidicekmiş. Ben önceden Hdd v.s garantiye gönderdiğimde. atıyorum 320 gb gönderdiysem 500 gb gönderirlerdi özür niteliğinde :D bundada bir üst model falan gelme durumu varmıdır acep ? :D :D

fk555897

fk555897

Üye
Baya bir telefona guncelleme geliyor.

esokmen

esokmen

Üye
Ya arkadaşlar konu dışına çıkmak gibi oldu biraz ama. Benim galaxy wonder'ı servise yolladım. ilk önce ana kart değişicek denildi. sonrada benden kutusu ve aksesuarlarını istediler. Değişime gidicekmiş. Ben önceden Hdd v.s garantiye gönderdiğimde. atıyorum 320 gb gönderdiysem 500 gb gönderirlerdi özür niteliğinde :D bundada bir üst model falan gelme durumu varmıdır acep ? :D :D

Benim s advance yi gonderdik grand duos gelmisti kullanamam diye vitrine koydum dukkanda suan. :D

MaxipmaN

Üye
hafıza kartına oyun uygulama kurulabilecek mi note3 ve s4e

aydinuzun

aydinuzun

Üye
Ace 2 ye gelirse cok guzel olacak

Üst Alt