Uygulama Android 4.4.2 supersu durduruldu root KNOX hata çözümü!!!

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dikkat bu dosya tarafımca Note 2(n7100 16 gb) de denenmiştir diğer cihazların durumu tam olarak bilmiyorum denemeyiniz.
İndirmek için:

bu dosyayı yükleyecek arkadaşlar unutmayalımki bu dosya custom recovery gerektiriyor ve recoveryniz eğer CWM ise v6.0.4.3 ve üzeri TWPR ise v2.6.3.1 ve üzri olması tavsiye edilir
Çok teşekkürler deneyeceğim . Ve supersu knoxu devre dışı bıraksın mi demesi gerekir yoksa yine boş .

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Gene yapamadım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Iste öyle soru gelmesi gerek aynı işlemi geçenlerde diğer su sürümleri sormadi
1 kere kaldırdıktan sonra 2. kere soramaz çünkü onceden kaldırmış oluyorsunuz tekrar sorulması için stock rom atılmış yada knox tekrar kurulmuş olması lazım eğer şuanki romunuz daki knox önceden silip daha sonra unroot ettiğseniz gelmemesi oldukça normal

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
1 kere kaldırdıktan sonra 2. kere soramaz çünkü onceden kaldırmış oluyorsunuz tekrar sorulması için stock rom atılmış yada knox tekrar kurulmuş olması lazım eğer şuanki romunuz daki knox önceden silip daha sonra unroot ettiğseniz gelmemesi oldukça normal
Evet root edip soru sormuştu ve knoxu kökten silmiştim ama yeniden stok rom attım knox tabiki olacak belkide ben soruyu kaçırdım gözden kaçtı
Isin kötü tarafı twrp 2.4 yüklü hiç bir işlem yapmıyor . Birdaha pc ile pliz yada cwm atmam gerekir yada baştan rom

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Evet root edip soru sormuştu ve knoxu kökten silmiştim ama yeniden stok rom attım knox tabiki olacak belkide ben soruyu kaçırdım gözden kaçtı
Isin kötü tarafı twrp 2.4 yüklü hiç bir işlem yapmıyor . Birdaha pc ile pliz yada cwm atmam gerekir yada baştan rom
twrp 2.7.0.2 yükleyebilirsin ben kullanıyorum gayet başarılı

eğer knox sıkıntı değilse flashlayın gitsin

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
twrp 2.7.0.2 yükleyebilirsin ben kullanıyorum gayet başarılı

eğer knox sıkıntı değilse flashlayın gitsin
Tamam eğer odin kabul ederse tabi etmediği sürüm çok var . Olmaz ise pliz de güzel yaw bıktım inan aslında uğraşmam L bekleyeceğim diyorum ama knox tan nefret eder oldum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Tamam eğer odin kabul ederse tabi etmediği sürüm çok var . Olmaz ise pliz de güzel yaw bıktım inan aslında uğraşmam L bekleyeceğim diyorum ama knox tan nefret eder oldum
l gelirse illaki ota dan güncelleme diye bir şey yok odin ve kies den güncelleme alabilirsiniz diyeceksinizki ben root attım cihaz durumu değişti xposed installer ve wanam xposed ile normal e çevirebiliyorsunuz :D bununla ilgili konu bile açabilirim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yaw sayaç sıfırlama yok artık note 2 De . Romu indirip yüklüyoruz. Ama knox rota izin vermeyince stres oluyor .

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bende sayaç 1 kafam rahat 4.1.1 den beri güncelleme alabiliyorum 4.4.2 ve ne1 sürümü root sayaç sıfırlama üzerinde romları falan deniyorum yeni bir yöntem buldum sanırım denemeye değer mi bilmiyorum
ben deneye deneye sayaç bozuldu
şu kaç kere custom işlem yaptığını sayan sayaçı sildim ben sadece system statu samsung ve knox kaldı am knox warrany woid 1 yazıyor

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
bozok_tr

bozok_tr

Üye
Oldu hakkaten reset atana kadar erişim sağlıyor :)

siyam3484

siyam3484

Üye
    Konu Sahibi
Su anda bende tekrar baslatinca da sorun olmuyor. Titanium Backup dan knox a dair ne varsa sildim. Ama o yuzden mi sorun cikartmiyor tam bilmiyorum.

Üst Alt