Android 4.4.2, Google’ın Nexus Cihazları Için Sunulmaya Başlandı

Sponsorlu Bağlantılar

anemik

anemik

Üye
Bugün nexus 4 aldım.s3 le takas ettim. memnunum gayet hızlı tam istediğim gibi. kamera kalitesi düşük ses daha kısık ama beni pek sıkan konular değil diye bu telefona geçtim.benim sevdiğim şey güncel olmasıydı.
Ama bi sorun yaşıyorum. Telefonun sarj cihazı arabada kaldı diye ablamın eski samsunguyla sarj ettim 1 saatte sarj doldu dedi. sonra sarj hızla bitti 1 saat filan sürdü bitmesi. normalde S3 ün nexus 4 ün 2.0 A olan sarj cihazı.ben 0.7 A ile sarj ettim :D
sarj cihazı kötü olduğu içinmi böyledir ?
Yoksa telefonun pilindemi sıkıntı vardır ?
Ben bu telefonların pillerinde bozulma olacağını düşünmüyorum sonuçta 1 senelik telefon ve garantisi devam ediyor.

SuxQQ

SuxQQ

Üye
Kardesim guncelleme bekliyorsan neden 4.3u flashliyorsun o zaman. Guncelleme bekleyeceksen Allah sabir versin beklemeye devam et :)

Official cok cabuk sarj bitiriyor unofficial iyi romlar var epey

Önerebileceğiniz iyi bir rom varmı 4.4 yada 4.3 ?

Anil-D

Anil-D

Üye
Bize bu gelince saej göstergeside degisecekmi

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Acaba Nexus 4 android 5+ alır mı?

Narutodth

Narutodth

Üye
Alir bence.

TheMadness

TheMadness

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

TheMadness

TheMadness

Üye
Bugün nexus 4 aldım.s3 le takas ettim. memnunum gayet hızlı tam istediğim gibi. kamera kalitesi düşük ses daha kısık ama beni pek sıkan konular değil diye bu telefona geçtim.benim sevdiğim şey güncel olmasıydı.
Ama bi sorun yaşıyorum. Telefonun sarj cihazı arabada kaldı diye ablamın eski samsunguyla sarj ettim 1 saatte sarj doldu dedi. sonra sarj hızla bitti 1 saat filan sürdü bitmesi. normalde S3 ün nexus 4 ün 2.0 A olan sarj cihazı.ben 0.7 A ile sarj ettim :D
sarj cihazı kötü olduğu içinmi böyledir ?
Yoksa telefonun pilindemi sıkıntı vardır ?
Ben bu telefonların pillerinde bozulma olacağını düşünmüyorum sonuçta 1 senelik telefon ve garantisi devam ediyor.
Kötü yapmışsın bence Nexus 4'ün işlemcisi S3 kadar iyi değil. Diğer özelliklerinin de üstün olduğu söylenemez.

Invoke

Invoke

Üye
anemik

anemik

Üye
Kötü yapmışsın bence Nexus 4'ün işlemcisi S3 kadar iyi değil. Diğer özelliklerinin de üstün olduğu söylenemez.

dostum şöyle ozetliyim.ucuyorum :) çok hizli.4.4.2 simdi.5 alir ama belli olmaz.sadece RAM e göre değil bu yenilikler

TheMadness

TheMadness

Üye
Anil-D

Anil-D

Üye
Tmm saol mert

anemik

anemik

Üye
ROM root isime gelmiyor.orjinalleri kiyaslarim (:

anemik

anemik

Üye
Telefonu sosyal ortam ve iletişimden başka amaç için kullanmıyorum.
Eskisi kadar telefonla uğraşcak vaktim yok artık son senem.
+ garantiyi devre dışı bırakan bişi için kendimi yormam

Üst Alt