[Allstar Software] Star Browser V1.73 S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[Allstar Software] Star Browser V1.73 S^3 Anna Belle Signed
Star Browser 1.7.3 EOLPREP tarayıcı.
Çıkış tarihi 26.08.2015.
Geliştirici Allstarsoftware.
Dil ingilizce.
Paket imzalandı.

mevcut ayarları kullanıcı aracısı ya da kendi yazma seçeneği vardır, bir proxy sunucu olmadan çalışır. Beş arama motorları, ekran alıyorum, java script, çerezler, daha kapalı kurabiye, cashe tasarrufu ayarlarını destekledi. otkryvat birden çok sekme. HTML-5 oyuncu bu oyuncu tarayıcı açılacaktır indirmek tıklayın kullanıcı aracısı Symbian ayarlamak için daha iyidir, sen videoları izlemek ses dinlemek için izin verir, ve kısa bir duraklama dosyası, video kapağı bu eylemler oynayacak ve görüntülemek veya iyi çalışıyor bu sitede indirmek için bir seçim olacak sonra, o aralığı ve aktif ayarlamak için gerekli olan bu oto-güncelleme sayfaları, bu, o zaman bir üçüncü taraf proxy sunucusu girmek için zakladkam.Est fırsat gidebilirsiniz bir arama motoru aracılığıyla siteye ilk kez belirlenen dezavantajları ana sayfasını yüklemek mümkündür. Yeni: gelişmiş uygulama.
Symbian ^3,Anna,Belle, FP1,FP2
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: salock ve Marco Laren

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Yenimi bu uygulama

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Güncellememi geldi

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkürler dostum

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Star Browser 'i çok övüyordum bir ara, tam olarak fotoğrafını eklediğim pozisyonda telefonum çökünce artık hayatta işim olmaz dedim. :D
Zaten programın yapımcısı bile Nokia 701 gibi 1GHz işlemcili telefonlarda performans sözü veriyor.

• Beğen
Tepkiler: subatf56 ve asigsasi

Üst Alt