ALLAH'ını seven yardım etsin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Haztam

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH'ını seven yardım etsin
Arkadaslar ben 6 eylülde a-101 den tablet almıstım hi-level hlv-t702 internette tanitim videolarini izledim onların tabletlerinde sorunsuz calisan uygulamalarda bende bu surum cihazinizla uyumlu degil diyor yada play store daki bir cok iceriğe bu oge ülkenizde kullanılamıyor diyor internetten deneyince "china mobile unknown hlv-t702" yaziyor en kotu telefonlarin indirdiğini ben indiremiyorm bu konuda yardim ederseniz sevinirim ALLAH razı olsun

Kerim.

Kerim.

Üye
tabletlerde cogu uygulama cikmiyor.benim tabletimdede oyle:(ama distan apk ile halledersin.mesela ne ariyorsun?

Haztam

Üye
    Konu Sahibi
real football,blood and glory,pes fifa12 ,yani bunun gibi eglenceli uygulamalar bi de senin tabltin neydi

Kerim.

Kerim.

Üye
real football,blood and glory,pes fifa12 ,yani bunun gibi eglenceli uygulamalar bi de senin tabltin neydi

exper easypad p10an

- - - Eklendi - - -

buyur pes 12
http://www.maxicep.com/android-oyun/pes2012-v1-0-5-sd-apk-681771.html

Haztam

Üye
    Konu Sahibi
peki bunları nasıl yapicaz kardes internetten bi real football buldum onda da asırı kastı bana yardım edermisin benimkinde asphalt yuklu geldi amq play store ya bakinca cihazinizla uyumsuz diyor whatsapp yuklu geldi bakinca cihazima uyumsuz diyor bunun gibi bircok seyde boyle oluyor yardim et lutfen

Kerim.

Kerim.

Üye
peki bunları nasıl yapicaz kardes internetten bi real football buldum onda da asırı kastı bana yardım edermisin benimkinde asphalt yuklu geldi amq play store ya bakinca cihazinizla uyumsuz diyor whatsapp yuklu geldi bakinca cihazima uyumsuz diyor bunun gibi bircok seyde boyle oluyor yardim et lutfen
evet böyle şeyler olabiliyor. mesela benim tabletinde de marketten uyumsuz olan uygulamalar dışardan yüklenince çalışıyordu. oyunlara gelince oyunların nasıl yükleneceği yüklencek yerde yazar.

Haztam

Üye
    Konu Sahibi
tamam cok tesekkur ederim kardesim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt