Allah aşkına yardım yahu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hgurbuz78

hgurbuz78

Üye
    Konu Sahibi
Allah aşkına yardım yahu
problem şu
yeni almış olduğum LG gt540 telefon android 1.6 yüklü ve lg firmware v10a olarak geldi cihazdan çok memnundum cihazda bide ndrive v9 kurdum süper işime yaradı
daha sonra lg v10b diye bi güncelleme yayınladı gibi gittim teknik servise yükselttirdim v10b ye sonra ndrive programının sürümü yeni sürümü v10 geldi telefonda ama malesef harita aktivasyonu için 30 euro para istiyo
cihazı eski v10a ya çektirtmek istedim yapamadılar cihaz komple susuyormuş
cihazı kendim root etmeye çalıştım amacım belki root edersem cihaz üzerinde gelen ndrive v10 kaldırabilmekti
başka 3. parti yazılımlar aradım oda olmadı ndrive v10 ***** aradım oda olmadı

şu adres

ve şu adresteki

yönergeleri izledim olmadı telefonun 3845#*540# komutuyla çıkan menude root olma diye bişide çıkmıyo

çıldırdım yani anlayacağınız rom yükseltme işlemininde garanti dışı bıraktığını öğrendim

LG nin android 2.1 güncellemesi v20b olarak yurt dışında çıkmış ama burda hala yok

son olarak cihazın üzerinde gelen ndrive v10 kaldırıpta eski cracklı v9 kullanmak istiyorum başka hiçbişiyini ellemicem cihazın valla billa ellemicem :)
hatta 2.1 yükseltmesi çıksa bile ellemicem nolur yardım edin bana ya
Allah rızası için bildiğim tüm duaları ederim her namazımda size dua ederim valla billa delirdim ya resmen

yani telefondaki sistemde bulunan ndrive programını kaldıracak bir proda olur root edip kaldırmama yardımcı olursanız oda olur yeterki ondan kurtuliim bide telefonun 116mb lık hafızası o pro yüzünden 110mb a düşmüş yani
lütfen ama lütfen yardım
şimdiden Allah razı olsun sizlerden

Lacoste

Lacoste

Üye
ANdroid bolumune ac istersen konunun yeri burası değil benimde cok bilgim olmadigi icin cevap veremicem ama 2.1 güncellenmesini yaparsan güzel olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...