Alınık Alınık 2 adet sadece WiFisi çalışan akıllı telefon

Sponsorlu Bağlantılar

tarikbellikli

Üye
    Konu Sahibi
Alınık 2 adet sadece WiFisi çalışan akıllı telefon
Arkadaşlar evde çocukların WiFi ile bağlanıp video izleyebileceği 2 adet ucuz akıllı telefon arıyorum. WiFi özelliği olsun yeter. Tablet var ancak büyük olduğu için almak istemiyorlar , yurtdışından gelmiş kayıtsız vs ikinci el de olur telefon arıyorum

biltek

biltek

Üye
microsoft lumia 535 var. orjinal ve kayıtlı
350 TL

lumiacı

Üye
Lumia 630 var sadece ekranda ekranda hafif catlak var .300Tl

ouzqan

ouzqan

Üye
Arkadaşlar evde çocukların WiFi ile bağlanıp video izleyebileceği 2 adet ucuz akıllı telefon arıyorum. WiFi özelliği olsun yeter. Tablet var ancak büyük olduğu için almak istemiyorlar , yurtdışından gelmiş kayıtsız vs ikinci el de olur telefon arıyorum
Sony ericsson aino ve 6710 navigator var hocam

Birde hafif kusurlu ama ucuza verebileceğim xperia sp var.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Konuyla alakalı
Merhaba hocam, Letgo'dan bulunduğunuz konumda çok uyguna cihazlar bulabilir, yüzyüze görüşüp pazarlık eşliğinde sağlıklı alışveriş yapabilirsiniz.
Sizin için daha hesaplı ve zahmetsiz olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Hasand.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konuyla alakalı
Merhaba hocam, Letgo'dan bulunduğunuz konumda çok uyguna cihazlar bulabilir, yüzyüze görüşüp pazarlık eşliğinde sağlıklı alışveriş yapabilirsiniz.
Sizin için daha hesaplı ve zahmetsiz olacaktır.
İlanlara ''Hayırlı işler'' gibi yorumlar yazmak yasaktır! Bu vb. yorumlar silinecektir!
Duyuru - 2. El Forum Kuralları
Açıklamalar konularda mevcuttur, kısaca öneri konusu olsaydı bu kategoride olmazdı, tekrar etmemenizi isteriz.

atak24

atak24

Üye
yer neresi

• Beğen
Tepkiler: denizci35
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
İlanlara ''Hayırlı işler'' gibi yorumlar yazmak yasaktır! Bu vb. yorumlar silinecektir!
Duyuru - 2. El Forum Kuralları
Açıklamalar konularda mevcuttur, kısaca öneri konusu olsaydı bu kategoride olmazdı, tekrar etmemenizi isteriz.

Bu katı kurallarla forumun halini görüyoruz.
Ben insanlık yapıp arkadaşımız/abimiz belli ki anlamıyor, bu şekilde uzaktan da çok sakıncalı ve sıkıntılı olacağı için bir fikir verdim o kadar. Kendi bulunduğu şehirde en azından gidip görür diye, bunu da ilk kez yaptım dikkat ederseniz.
Hiçbir şey yazamayacaksak da silin forumu.
Hiçbir forumda bu kadar kısıtlama görmedim. Millet sırf bu yüzden kaçıyormuş oysa ben her seferin de forum canlansın diye onca etkinlik düzenledim, ne yapsak yaranamıyoruz.
İyi, böyle devam edin.

Üst Alt