AliExpress Kullananlar Kulübü

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Çin'den aldığımız takozlar geldi KTM Duke

muhasara

Üye
Uzun zamandır kullanıyorum dolar düşükken gayet ucuz ürünler almıştım.

• Beğen
Tepkiler: Genc007

Hzbyd

Üye
Merhaba acaba chanel markasının replik ürünlerini aliexpreste nasıl bulabilirim?

scm

Üye
Nakliye bedeli seçenekleri penceresindeki, takip Bilgi sütununda müsait değil ve mevcut şeklinde iki tür seçenek var. Müsait degil denilen internet üzerinden kargonun takip edilemedigi, mevcut diye belirtilen ise takibi mümkün kargo gönderisi anlamınamı geliyor?

orgeneral3379

orgeneral3379

Üye
Artık aldığınız her ürün için devlet sizden vergi alıyor. Bu yüzden pek bir cazibesi kalmadığı düşünülse de benim için hala ucuzlar Türkiye'deki fiyatlarına göre...

blastx

blastx

Üye
Paketler gec gelmeye, gelmemeye basladi; vergilerin nasil hesaplandigi belli degil.... Devlet duzenleme yapiyor, "duzenimiz bozuluyor"

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve orgeneral3379
orgeneral3379

orgeneral3379

Üye
Kesinlikle doğru. 7 adet siparişimin hiçbiri gelmedi. Gelmediğinden dolayı da ücret iadelerini almak zorunda kaldım.
Yazık. Ucuza işimizi görecek ne varsa alabiliyorduk, bunu bile vergiye bağladılar.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kesinlikle doğru. 7 adet siparişimin hiçbiri gelmedi. Gelmediğinden dolayı da ücret iadelerini almak zorunda kaldım.
Yazık. Ucuza işimizi görecek ne varsa alabiliyorduk, bunu bile vergiye bağladılar.
Şu sözler durumu özetler .

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
forum'a uzun süredir uğramayıp anılarım canlansın diye giriş yaptım yıllar sonra. Aliexpress konusuna bakayım dedim ancak aliexpress'in de son vergilerden sonra da bu konu sönük kalmış..Allah sonumuzu hayır etsin

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: Ozan ve MAERKEK
cihanata_1

cihanata_1

Üye
evet 2 adet sparişim gelmedi aynı şekilde iade aldım ve malesef bir daha kullanmayacağım :(

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Ozan

Ozan

Admin
Vergi ve kargo ücretleri yanında bir de üzerine haftalarca beklenen ürün artık Türkiye' de neredeyse 2 katı dahi olsa daha tercih sebebi olabiliyor, eski tadı kalmadığı doğru arkadaşlar 😔

Üst Alt