[Alexander Fokin] SwipeUnlock v1.07(0) Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Kaydırmalı ekran kilidi uygulamasıdır. Resimde gösterilen kısayollara ulaşmak için ekranı az yukarı doğru sürükleyip 3 sn kadar basılı tutun.

Reklamsız olan sadece alt bardaki mağaza butonu ile hakkında butonu kaldırılmıştır.

Modlu olan hem butonlar kaldırılmıştır hem kilit açma ekranında durum paneli (operator+batarya) kaldırılmıştır.

Türkçeleştirmesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

Hata veya Eksik görürseniz pm atın...!

En yakın zamanda düzenleyip güncelleyebilirim.

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949, lanners, Symbianizer ve 12 diğerleri

larten123

larten123

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bismillah paylaşalı daha 46 sn oldu :)

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949, YkPkY ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum :oke:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
eline sağlık Levent :)

DustoJniK

DustoJniK

Üye
ellerine sağlık kardeşim.

akifd

akifd

Üye
usta fp1 siyahmı hala ekran

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hala siyah ama Qt ile yazılmış uygulama açıksa siyahlik yok yani sadece Qt ları görüyor ev ekranı menüyu görmüyor sanırım yeni Qt yüklemeden fp2 ye geçmeden düzelmeyecek

ayefe09

ayefe09

Üye

arslanla

arslanla

Üye

akifd

akifd

Üye
hala siyah ama Qt ile yazılmış uygulama açıksa siyahlik yok yani sadece Qt ları görüyor ev ekranı menüyu görmüyor sanırım yeni Qt yüklemeden fp2 ye geçmeden düzelmeyecek

peki ustam ben fener uygulamasini yükleyemiyor'um arka flash fener olarak kullanacağım ama hatta çoğu install olan uygulamaları sizdede varmı böyle bir sorun çözümü varsa bir zahmet çok teşekkür

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

koray777

koray777

Üye
Teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
peki ustam ben fener uygulamasini yükleyemiyor'um arka flash fener olarak kullanacağım ama hatta çoğu install olan uygulamaları sizdede varmı böyle bir sorun çözümü varsa bir zahmet çok teşekkür

Hangi uygulama mesela bir link at deneyeyim elimizden gelirse çözelim

MaxipmaN

Üye
Teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

akifd

akifd

Üye
Hangi uygulama mesela bir link at deneyeyim elimizden gelirse çözelim

ustam link yok ki ben Ovi mağaza'dan indiriyorum indirme bitiyor yükleniyor yazısı çıkıyor sonrada yüklenemedi diyor ünlem işareti çıkıyor sanada her zaman zahmet oluyoruz ama ne yapalım başınız telle sıkıntıya girdimmi hemen aklınıza noss geliyor ışte

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mağazada sıkıntı yok bende hatta şimdi yalan makinesi ni yükledim mağaza yi güncelle istersen sitede link vardı 30 mb birşeydi

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye

metyuu

metyuu

Üye
ustam link yok ki ben Ovi mağaza'dan indiriyorum indirme bitiyor yükleniyor yazısı çıkıyor sonrada yüklenemedi diyor ünlem işareti çıkıyor sanada her zaman zahmet oluyoruz ama ne yapalım başınız telle sıkıntıya girdimmi hemen aklınıza noss geliyor ışte

bendede aynı sorun vardı mağazadan bazı uygulamaları indiremiyordum. smart installer v2.25 yükledim sorun çözüldü. aşağıdaki linkte vermiş olduğum smart installeri yükleyip bir dene bakalım kardeşim.

http://www.maxicep.com/symbian-3-di...runu-yasayanlar-icin-v2-25-surumu-701721.html

Üst Alt