Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?

Sponsorlu Bağlantılar

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
zatn düşünmyn ama aklım başıma geldi en küçük bi değişmede çakıp göndercn çünkü devamı geliyor

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
çok basit

birlikteyken yavaştan sizi umursamamaya başlar,buluşalım dersiniz bir bahane bulur gelmez gelsede bir mesafe koyar,soğuk davranır,yakınlaşmaktan kaçınır.Sonra bir müddet geçer bu davranışları artarak devam eder,artık iyice şüphelenmeye başlarsınız ne oluyo lan bu kıza diye.Yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar sizden telefonlarınıza bile geç cevap verir görmedim de uyuyordum der falan filan pişman,sonra bir ara gözlerinizi hafif yukarı kaldırırsınız ki

hobaa boynuzlar üzerinizde :ehe
Bi kız seni umursamamaya başladığı ilk anda onu bir anda silebileceğini hissettirmiyor ve hala üzerine düşüp hayatında tutmaya devam ediyorsan hata sende derim, en ufak hatasında kapının önüne koyulacağını bilecek ki bak ozaman hata yapıyo mu, yapıyosa da şutlayacaksın bir ana bile tereddüt etmeden, hadi güzelim ben bu işlere gelemem herkes kendi yoluna diyebilmelisin, sırf bu kendinden emin tavırlarınla bile bi kızı kendine aşık edebilirsin, herzaman zor olan değerlidir. Diğer yazdıklarını çok mantıklı buldum katılıyorum sana, yani bi kızı ''diktiğin'' için senle beraberse hiç olmasın daha iyi, zaten sırf bu yüzden senleyse başkası da ''diker'' bu sefer haberin bile olmaz

greenmile

greenmile

Üye
Bi kız seni umursamamaya başladığı ilk anda onu bir anda silebileceğini hissettirmiyor ve hala üzerine düşüp hayatında tutmaya devam ediyorsan hata sende derim, en ufak hatasında kapının önüne koyulacağını bilecek ki bak ozaman hata yapıyo mu, yapıyosa da şutlayacaksın bir ana bile tereddüt etmeden, hadi güzelim ben bu işlere gelemem herkes kendi yoluna diyebilmelisin, sırf bu kendinden emin tavırlarınla bile bi kızı kendine aşık edebilirsin, herzaman zor olan değerlidir. Diğer yazdıklarını çok mantıklı buldum katılıyorum sana, yani bi kızı ''diktiğin'' için senle beraberse hiç olmasın daha iyi, zaten sırf bu yüzden senleyse başkası da ''diker'' bu sefer haberin bile olmaz

ben kendim için söylemedim

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Aladatan için değil de sevmeyen için bunlar kesindir :ehe
Konuşmak istemeyip ,uyumak istiyorsa
Yakın olmak istemiyorsa,
Buluşmaaları erteliyorsa,
Gıcık olduğunuz şeyleri inatla yapıyorsa,
Ayrılmayı göze alabiliyorsa ya sevmiyordur, ya da aldatiyordur. :ehe

Apache11

Apache11

Üye
benim şahsi düşüncem butür konular insanın beynini sulandırmaktan başka bişey değil alırsın namuslu bi kızı derdin tasan olmaz illa güzel manken gibi biriyle evlenmek istiyosan tüm dertlere açık olman lazım sonuçta internette tanıştığın kızlarda yararlı degil senle konuşan herkesle konuşuyo demektir burç uyumlarıda bu konuda çok önem taşıyo ama benim tercihim akrabalarının bulduğu namuslu nete fazla takılmayan kızlardır.

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Niye internette tanıştığın kız iyi olmuyormuş?

----------Eklendi @ 21:07:01 ---------- Yazıldı @ 21:04:21 ----------

Bir mekan ismi vereceğm de olmayacak. Sanki internete girmek ayıp, kişiyi kötüleyen bir şey gibi. Saçma.

greenmile

greenmile

Üye
bi kız trip atmıyosa sizi aldatıyordur kesin.O yüzden trip kızlar cansınız:D