alacağım notebook hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Biraz abartı olacak ama MSI gönlümde yatan cevher niteliğinde hocam :) Oyuna karşı fazla bir ilgim yok ağırlığım Photoshop yönünde.Yinede can sıkıntısı mutlaka ihtiyaç duyacağım anlar olacak işinin hakkını vereni ve işimi garantiye alsam fena olmaz.Yinede temkinli davranmakda fayda var extra fan bana pek güven sağlamadı sağlam bir soğutucu ile destek veririm mutlaka.Ayrıca tavsiyeniz adına teşekkür ederim benim için bir + oldu şu ana kadar MSI ile burada karşılaşmadım nadirdir.Konuyuda fazlada bölmek istemiyorum arkadaş umarım doğru kararı verir.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
MSI turkiyede pek tanınmış bir marka değil. bunun sebebi ticari ilişkiler sanırım.
ama tr de bulunan yeni bir serisi var 1200tl cx61 i5 3230m gt635 8gbramli model ama araştırma inceleme imkanı zor.
kullanıcısıda az olunca deneyim tecrübe paylaşımı da yok.

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
hasan kardeş bu dediğin asus 635 ekran kartlı internetten satılıyodur büyük ihtimal. mağazalarda o odanım o fiyata olacağını sanmam.

- - - Eklendi - - -

ha bide almaya 1-2 saat sonra gidicem lenovoyu.
alınabilir dimi :hmmm

- - - Eklendi - - -

dediğiniz gibi msi keşfedilmemiş bi cevher gibi.

Uhops

Uhops

Üye
asus k55vj ye bakmalısın

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
MSI turkiyede pek tanınmış bir marka değil. bunun sebebi ticari ilişkiler sanırım.
ama tr de bulunan yeni bir serisi var 1200tl cx61 i5 3230m gt635 8gbramli model ama araştırma inceleme imkanı zor.

ge60 deli gibi satıyor yalnız vatana gelmeside iyi oldu peynir ekmek gibi gidiyor bir de boost sorunu çözüldü dün bios güncellemesi geldi ekran kartı daha iyi performans veriyormuş gözle görülür baya fps artışı varmış bakalım serviside iyi aslında ilgilenmiyorlar değil.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

ge60 deli gibi satıyor yalnız vatana gelmeside iyi oldu peynir ekmek gibi gidiyor bir de boost sorunu çözüldü dün bios güncellemesi geldi ekran kartı daha iyi performans veriyormuş gözle görülür baya fps artışı varmış bakalım serviside iyi aslında ilgilenmiyorlar değil.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

türkiyede asusun çizgi elektronik gibi köklü olsaydı MSI piyasayı alır götürürdü ama işte malesef bir acer kadar bile tanınmıyor.
millet acer ı pc zannediyor gidip caspera performans makinası diyor :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

türkiyede asusun çizgi elektronik gibi köklü olsaydı MSI piyasayı alır götürürdü ama işte malesef bir acer kadar bile tanınmıyor.
millet acer ı pc zannediyor gidip caspera performans makinası diyor :kop2:
kulaktan dolma bilgilerle malesef öyle olabiliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt