AKN Sonrası İnternette Yavaşlama

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
AKN Sonrası İnternette Yavaşlama
Merhabalar .

Netspeed kullanıyorum .

Adil kullanım kotasının kalkması sonrasında mıdır nedir bilmiyorum ama benim internetimde bariz yavaslamalar var. Tam olarak saatlerine dikkat etmedim ama günün bazi saatlerinde hızlı bazi saatlerinde de aşırı yavaş gibi geldi bana. Dedigim gibi sürekli yavaş veya sürekli normal hızında değil.

Benim durumumda olanlar var mı? Ayni durum ttnet veya turknet gibi firmalarda da söz konusu mu acaba?

Buğra

Buğra

Admin
Bu tarz şeyler yaşanması normal. Çünkü akk kalktıktan sonra bütün müşteriler tam hız ile internet kullandığı için zaman zaman yoğunluk olabiliyor. Özellikle akşam saatlerinde yoğunluğun daha fazla olması normal diyebilirim

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Bu tarz şeyler yaşanması normal. Çünkü akk kalktıktan sonra bütün müşteriler tam hız ile internet kullandığı için zaman zaman yoğunluk olabiliyor. Özellikle akşam saatlerinde yoğunluğun daha fazla olması normal diyebilirim

Bir gün tam takip yapıp bilgi vereceğim. Sanki kalkmasa daha iyiydi. Altyapımız yetersiz demek ki. Gece gec vakitlerde de yavaşlama oluyor bende.

Kullanıma bağlı yavaslama aklima geldi de çok sık olmaya başladı. Ondan görüşleri merak ettim.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Wandeta

Wandeta

Üye
Ben türknet kullanıyorum aynı durum mevcut.

Zaten kendileride söyledi herkeze aynı hızı aynı günde aynı saatte veremeyiz.
Birde kişinin kullanımına bakarak hangi saatte giriyorsa ne kadar kullanım yapıyorsa ona göre düzenliyorlar

Ama nerden bakarsan bak saçmalık yukarda yazdıgım gibi olsa yine iyi iki üç aletle internete girildigi zaman hız düşüyor sınırsız olsa ne yazar bazen bir film izlemek işkence oluyor 1 saatlik filmi 2 saatte anca izliyorsun hızı sabit tutsalar tamam diyecegim buda yok

Bu memleket düzelmez.

Son düzenleme:
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Ben türknet kullanıyorum aynı durum mevcut.

Zaten kendileride söyledi herkeze aynı hızı aynı günde aynı saatte veremeyiz.
Birde kişinin kullanımına bakarak hangi saatte giriyorsa ne kardar kullanım yapıyorsa ona göre düzenliyorlar.

Ama nerden bakarsan bak saçmalık yukarda yazdıgım gibi olsa yine iyi iki üç aletle internete girildigi zaman hız düşüyor sınırsız olsa ne yazar bazen bir film izlemek işkence oluyor 1 saatlik filmi 2 saatte anca izliyorsun hızı sabit tutsalar tamam diyecegim buda yok

Bu memleket düzelmez.

Demek ki tahmin ettiğim gibi. Çünkü indirme yaparken bazen hızlı başlıyor, gitgide hız düşüyor. Akn yi kaldirma bahanesine fiyatlar da aldi basini gitti. Akn kalkmasa daha iyiydi. En azindan sabit hiz aliyorduk. Şimdi zulüm oldu.

Resmen enayi yerine koyuluyor insanlar.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve MAERKEK

Üst Alt