[Akinorta] Vine v1.1 Symbian^3 signed

Sponsorlu Bağlantılar

islam9503

Üye
Bugün yarın yayınlayacağım. Resim efektleri üzerinde çalışıyorum. 5-6 efekt ekliyorum şimdilik.
Alternatif güvenli ve lisans kurulumu uygun olan başka bir ödeme yöntemi yok malesef. En iyisi paypal :)
Doğrudur abi de paypal hesabım yok ve instagramı çok istiyorum ya etrafımda da paypal hesabı olan birini bulamadım :)

Silinen Üye 2536478

Silinen Üye 2536478

Kapalı Hesap
Bugün yarın yayınlayacağım. Resim efektleri üzerinde çalışıyorum. 5-6 efekt ekliyorum şimdilik.
Alternatif güvenli ve lisans kurulumu uygun olan başka bir ödeme yöntemi yok malesef. En iyisi paypal :)
Direct gelme ihtimali varsa Alırım Benim Tek Sorun Direct :D

• Beğen
Tepkiler: ringofdie
symztrk28

symztrk28

Üye
bu uygulamayı aldıktan sonra yeni bir güncelleme yaparsanız yeniden ödeme yapmam gerekir mi? Ona göre satın alacağım.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Direct gelme ihtimali varsa Alırım Benim Tek Sorun Direct :D
Direct hakkında kesin bir şey söyleyemem belli bir satış sayısından sonra mutlaka eklerim.
bu uygulamayı aldıktan sonra yeni bir güncelleme yaparsanız yeniden ödeme yapmam gerekir mi? Ona göre satın alacağım.
Tekrar ödeme yapmanız gerekmiyor. Uygulamayı silip tekrar kursanız dahi tekrar satın almanız gerekmiyor

• Beğen
Tepkiler: symztrk28
Silinen Üye 2536478

Silinen Üye 2536478

Kapalı Hesap
Direct hakkında kesin bir şey söyleyemem belli bir satış sayısından sonra mutlaka eklerim.

Tekrar ödeme yapmanız gerekmiyor. Uygulamayı silip tekrar kursanız dahi tekrar satın almanız gerekmiyor
Birde uygulama Benim android üyeliğimi açabilir mi ? Ben bi yolla Insta Ya üyelik açtım da Yeni mi açmam Gerek Yoksa devam Eder mi

tupyupp

tupyupp

Üye
Abi uygulama ne durumda? Birde efekt seçerken efekti fotoğraf üzerinde önizleme yapılabiliyor mu?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2536478
@Safak

@Safak

Üye
Abi konu ismindeki version numarasini degistirsen :)

symztrk28

symztrk28

Üye
yaktın beni paybal

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Satın aldım kullandım, birkaç saattir geziniyorum çok beğendim ama tek eksiği orijinal vine uygulamalarında vine btince durmuyor başa sarıyor bekleme olmadan defalarca izlenebiliyor, malum 6 saniye olduğu için başa sarmak lazım. Bunu yapabilirseniz mükemmel bir uygulama olur :)

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve @Safak
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
ahh symbian yaktın bizi hâlâ kalıntılarınla ugraşıyorz

• Beğen
Tepkiler: lazye
arslanla

arslanla

Üye
link kırık indiremiyorum akın bi el atsan...
indirdim satın aldım eline sağlık akın yalnız yukarıda arkadaşın dediği gibi videonun otomatik başlaması özelliği olsa harika olurdu bir de videoya tıkladığımızda kısa süreliğine menünün gözükmesi bugunu çözebilirsen harika olur şimdiden teşekkür ederim...

Son düzenleme:

cihat32

Üye
Doğrudur abi de paypal hesabım yok ve instagramı çok istiyorum ya etrafımda da paypal hesabı olan birini bulamadım :)
aynen benimde yok başka bir ödeme imkanımız olsa süper olacak ama

lazye

lazye

Üye
Paypalsız olanaksız görünüyor

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
niye direkt kredi kartıyla olmuyor mu ki ??

arslanla

arslanla

Üye
niye direkt kredi kartıyla olmuyor mu ki ??
kredi kartın varsa sorun olmaz paypal hesabı almak 2 dakikalık iş zaten sonra kredi kartı numaranı giriyon ödüyor yani paypal sadece aracılık yapıyor...:)

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
anladım :)

bbakkus

bbakkus

Üye
an itibariyle 2 uygulamanıda indirdim dolar kuru bıraz yüksek geldi ama emeğinin hakkı

1-2 tane vine fenomeni söyleyinde takip edeyim :)

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Satın aldım kullandım, birkaç saattir geziniyorum çok beğendim ama tek eksiği orijinal vine uygulamalarında vine btince durmuyor başa sarıyor bekleme olmadan defalarca izlenebiliyor, malum 6 saniye olduğu için başa sarmak lazım. Bunu yapabilirseniz mükemmel bir uygulama olur :)
Symbian cihaındaki işlemci ve ram düşüklüğü bu noktada elimi kolumu bağlıyor. Video bittikten sonra tekrar yükelemesi gerekiyor malsef

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Symbian cihaındaki işlemci ve ram düşüklüğü bu noktada elimi kolumu koulmu bağlıyor. Video bittikten sonra tekrar yükelemesi gerekiyor malsef
bir timer atarak halledebilirsin bence, şöyle olabilir bir timer videonun süresi kadar ve bitiminde tekrar videoya yönlendirirsin

Üst Alt