[Akinorta] Vine v1.1 Symbian^3 signed

Sponsorlu Bağlantılar

@Safak

@Safak

Üye
Bu magazalara
-Applist
-Symbian Store
-Opera Store
Herkes faydalanir
bide su televizyon uygulamasindaki kanallara el atsan

tupyupp

tupyupp

Üye
Abi çok teşekkür ederim sürpriz oldu gerçekten çok teşekkürler :)

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Bu magazalara
-Applist
-Symbian Store
-Opera Store
Herkes faydalanir
bide su televizyon uygulamasindaki kanallara el atsan
Televizyon uygulamasını zaten kanallar artık çalışmadığı için kaldırdım. Son sürüm v4 te eklediğim kanal ekleme özelliği bunun içindi. Kanal bulabilenler ekleyip kullansınlar diye.

Bahsettiğin mağazalara koymayı düşünüyorum teşekkürler
Abi çok teşekkür ederim sürpriz oldu gerçekten çok teşekkürler :)

Aktivasyonun tamamlandı. Uygulamayı güle güle kullan. Değerlendirmelerin ve yorumun benim için önemli. Eleştiri, sorun ve isteklerini belirtebilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: @Safak
tupyupp

tupyupp

Üye
Şu an uygulamayı kullandım. Ilk izlenimlerim çok iyi. Videolar takılmadan izlenebiliyor. Bu çok iyi olmuş bir kaç ufak sıkıntı var onlarında güncellemeler ile giderileceğini düşünüyorum. Emeğin için çok teşekkürler abi

• Beğen
Tepkiler: lazye, ringofdie, asigsasi ve 1 kişi daha

islam9503

Üye
şu instagramı da yapabilir misin reis ya vine oluyosa o da olmalı fotoğrafları görsek yeter netten çok kasıyo.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Instagram da upload yok bu şekilde kim niye alsın :)
o zaman ocak sonunda da instagramı yayınlarım madem o kadar çok isteyeni varsa :)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve islam9503
@Safak

@Safak

Üye
abi bide el atmisken bir tanede maxicep uygulamasi yapsan

ringofdie

ringofdie

Üye
Şu an uygulamayı kullandım. Ilk izlenimlerim çok iyi. Videolar takılmadan izlenebiliyor. Bu çok iyi olmuş bir kaç ufak sıkıntı var onlarında güncellemeler ile giderileceğini düşünüyorum. Emeğin için çok teşekkürler abi

kardeşim izlenimlerin için çok teşekkür ederim almadan merak ediyodum nasıl olmuş diye

• Beğen
Tepkiler: tupyupp

islam9503

Üye
akın abi adamın dibisin yayınla hemen alırım abi :)

tupyupp

tupyupp

Üye
Akın abi şu instagraph uygulamasında upload özelliği var ya onu bir şekilde kendi programına entegre edemez misin

• Beğen
Tepkiler: islam9503
ringofdie

ringofdie

Üye
Instagram da upload yok bu şekilde kim niye alsın :)
o zaman ocak sonunda da instagramı yayınlarım madem o kadar çok isteyeni varsa :)

instagram için upload yolu yokmu instagraph denen uygulama garip bi şekilde arada çalışıp arada çalışmıyordu onun sistemi sanki iphone kimliğine bürünmekti sanırım ?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
instagraphı geliştiren kişi bir kaç telefonu (gerçek ve sanal )sunucuya bağlıyor ve kullanıcıların işlemlerini sıraya alıp android ya da iphone üzerinden çalışıyor yani o şekilde yapmam için sağlam yatırım gerekli. Ben de instagram gibi gösterip yapabilirim ama instagramın kullandığı bir kod var onu çözemedim. Ücretli mühendis ayarları kodları çözdürdüm ancak o zamanlar fazla vaktim olmadığından çok uğraşamadım ve mağaza kapandı :)

• Beğen
Tepkiler: ringofdie ve islam9503
tupyupp

tupyupp

Üye
instagraphı geliştiren kişi bir kaç telefonu (gerçek ve sanal )sunucuya bağlıyor ve kullanıcıların işlemlerini sıraya alıp android ya da iphone üzerinden çalışıyor yani o şekilde yapmam için sağlam yatırım gerekli. Ben de instagram gibi gösterip yapabilirim ama instagramın kullandığı bir kod var onu çözemedim. Ücretli mühendis ayarları kodları çözdürdüm ancak o zamanlar fazla vaktim olmadığından çok uğraşamadım ve mağaza kapandı :)

abi şimdi alternatif mağazalar var. Birçok insanın beklediği birşey aslında Instagram eğer upload ile Birlikte gelebilirse süper birşey olur. Vine uygulaması gerçekten süper olmuş 1 saattir kullanıyorum hiç bir hata falan vermedi tekrar eline sağlık darısı Instagrama :)

• Beğen
Tepkiler: islam9503

islam9503

Üye
İnstagram olursa harbi baya satan alan olur bence çünkü son zamanlarda en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi yap bize güzellik akın abi :)

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Şubattan önce çıkması zor ama instagramı da yayınlayacağım ;)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, lazye, islam9503 ve 1 kişi daha

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: lazye
tupyupp

tupyupp

Üye
Şu an için vine uygulamasını kullanan kaç kişi var?

Üst Alt