[akinorta] Türkiye Televizyonu v2.0 {Final} - Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
çalışıyormu hale @akinorta

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çalişiyormu Acaba?

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
çalışmıyor

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
bu uygulamanın desteği bitmiştir nokia telefonlar için yayın yapabilen kanal adresi kalmamıştır

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
akinorta sana birşey sorucam
uygulama kodlamayı biliyormusun?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
evet

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Symbianda tam ekran kamera açıp fotoğraf çekmek biraz zor daha önce baya denedim ama kamera aşamasını geçemediğim için kaldı

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Symbianda tam ekran kamera açıp fotoğraf çekmek biraz zor daha önce baya denedim ama kamera aşamasını geçemediğim için kaldı
Bi daha deneyemezmisin?
skype de olur?
skype hd mesela
skype yapma şansın varmı???

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Skype yapmayı düşünmüyorum belki whatsapp denetim

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
codern

codern

Üye
whatsapp var zaten
skype de var ama bağlanıyor diyor mavi bir şey yükleniyor öyle kalıyor onu düzeltebilirmisin?
whatsapp desteği kesilecek aralık Sonunda skype yerine whatsapp daha Önemli Bence

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
whatsapp desteği kesilecek aralık Sonunda skype yerine whatsapp daha Önemli Bence
whatsapp da olur. Peki skype deki bağlantı sorununı düzeltemezmisin? Yeniden yap demiyorum düzeltebilirmisin diyorum?

onurw58

onurw58

Üye
whatsapp da olur. Peki skype deki bağlantı sorununı düzeltemezmisin? Yeniden yap demiyorum düzeltebilirmisin diyorum?
skypedeki sorun diğil desteği kestikleri için serverina baglanamadigi için donup kaliyor.Bunun cozumude baska bir servere baglamak ama bu kacak elektirik kullanmaktan farksiz ve bu bizim yapabileceğimiz bir değil.

Üst Alt