[akinorta] Türkiye Televizyonu v2.0 {Final} - Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

mypat

mypat

Üye
bravo

mypat

mypat

Üye
güzel olmuş...ellerine sağlık..

h.ozdemir09

Üye
galatasaray schalke maçını alman televizyonu veriyormuş o kanalı da eklesek olır mu :)

szr44

szr44

Üye
güzel omuş

emre_32

emre_32

Üye
v3.0 çıkmış ovi magzasında öyle gösteriyo güncellense güzel olur aslında Teşkkürler

loveboycan

Üye
V3.0 versiyonu verebilirseniz iyi olur

lazye

lazye

Üye
[akinorta] s60v5 için v2.0 çıkmadı... ve bide nerdeyse hiçbiri çalışmıyo tv programlarının...

qramaphonedzie

qramaphonedzie

Üye
v3.0 guncelleyebilir misiniz lutfen

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
v3 burada yer almayacak. Sadece mağazacan satın alabilirsiniz

bulentcan91

bulentcan91

Üye
tşk :oke:

moonstar90

moonstar90

Üye
mağazada yorumlar pek içaçıcı değil

arslanla

arslanla

Üye
Sistem monitörü uygulaman yayınlanmış. Hayırlı olsun paylaşmayı düşünüyor musun deneme sürümü olur f u l l olur....:)

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Sistem monitörü uygulaman yayınlanmış. Hayırlı olsun paylaşmayı düşünüyor musun deneme sürümü olur f u l l olur....:)

maalesef KESİNLİKLE paylaşmayacağım. Çok çok fazla emek harcadım ve saatlerimi verdim o uygulamaya.

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

severim101

Üye
Emeğine sağlik

arslanla

arslanla

Üye
akın hidayet öldü mü kaldı mı :) uzun zamandır kanallar yenilenmedi...

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
akın orta ben uygulamanın ücretini ödememe rağmen güncelleme çıkmadı bende? Niye böyle oldu? Satın diyor?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
akın orta ben uygulamanın ücretini ödememe rağmen güncelleme çıkmadı bende? Niye böyle oldu? Satın diyor?
Son sürüm v3.0 mağazadan satın almış iseniz ücretsiz güncelleme yapabiliyorsunuz.

- - - Eklendi - - -

Belki farklı bir hesaptan satın almışsınızdır

- - - Eklendi - - -

Ayrıca ücretsiz sürüm yakında bitiyor. Çok sayıda güncelleme ile bunu ortadan kaldıracağım

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Son sürüm v3.0 mağazadan satın almış iseniz ücretsiz güncelleme yapabiliyorsunuz.

- - - Eklendi - - -

Belki farklı bir hesaptan satın almışsınızdır

- - - Eklendi - - -

Ayrıca ücretsiz sürüm yakında bitiyor. Çok sayıda güncelleme ile bunu ortadan kaldıracağım

Hayır, kendi hesabım ile satın aldım. Satın aldığımdaki sürümü v2.3 müydü v2.1 miydi öyle bir şeydi. Ama bu haksızlık, daha önce 3.5 lira verip satın aldığım uygulamaya tekrar aynı parayı verirsem 7 lira olacak.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Hayır, kendi hesabım ile satın aldım. Satın aldığımdaki sürümü v2.3 müydü v2.1 miydi öyle bir şeydi. Ama bu haksızlık, daha önce 3.5 lira verip satın aldığım uygulamaya tekrar aynı parayı verirsem 7 lira olacak.
yok sakın bir daha para verme zaten. Nokia ile bir iletişime geç önce sonra olmazsa bana web site üzerinden veya pm ile bildir olmazsa ben ilgilenirim seninle

ekincihuseyin13

ekincihuseyin13

Üye
abi yükledim açılıyor. Ama sadece üstte türkiye televizyonu yazıyor ve beyaz ekran. Başka bişey yok

Üst Alt