[akinorta] InstaPro for Symbian v5.0 - Symbian İçin Instagram Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
Güncelleme yayınlandı.
Güncelleme yaptım ama aynı sorum devam ediyor. Telefonu yeniden başlattım, kapatıp açtım, çıkış yapıp tekrar girdim sorun yine aynı. :(
Sonunda yaptım, oldu. Telefonu sökmediğim kaldı en sonunda. Neyse teşekkürler güncelleme için. :spr
Ya bir sorun daha var. Profildeki resimler, diğer listedeki arkadaşların profilindeki resimleri ve profil resimleri karışık çıkıyor. Mesela; benim profilimde veya profil resmimde başkasının resimleri çıkıyor. Bu sorun önceki sürümde de vardı. Neden böyle oluyor?

Dark_65

Dark_65

Üye
akın abi kontörle neden alamıyoruz

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme yaptım ama aynı sorum devam ediyor. Telefonu yeniden başlattım, kapatıp açtım, çıkış yapıp tekrar girdim sorun yine aynı. :(
Sonunda yaptım, oldu. Telefonu sökmediğim kaldı en sonunda. Neyse teşekkürler güncelleme için. :spr
Ya bir sorun daha var. Profildeki resimler, diğer listedeki arkadaşların profilindeki resimleri ve profil resimleri karışık çıkıyor. Mesela; benim profilimde veya profil resmimde başkasının resimleri çıkıyor. Bu sorun önceki sürümde de vardı. Neden böyle oluyor?
ilk defa duyuyorum bu sorunu daha önce ne gördüm ne duydum. neredeyse imkansıza yakın bir durum bu.

Cadillac34

Üye
ilk defa duyuyorum bu sorunu daha önce ne gördüm ne duydum. neredeyse imkansıza yakın bir durum bu.
görmeyebilirsiniz ama ben çok yaşadım. Yorumları okuyamadım, göremedim. Resimleri, videoları da aynı şekilde görüntüleyemedim.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
görmeyebilirsiniz ama ben çok yaşadım. Yorumları okuyamadım, göremedim. Resimleri, videoları da aynı şekilde görüntüleyemedim.
o zaman buna tek açıklamam telefonun ram durumuyla ilgili olabilir. Anasayfada uzun kullanım sonrası kullanıcı resimlerinin değişmesi de mesela ram yüzünden. Onun dışında bir profile girince başkasının resimlerini görmek imkansız. Yorumları okuyama vardı kabul zaten herkes de biliyordu ama şuan büyük ölçüde yorum ve video sorunları giderildi. Açmayan videolar için de açıklama telefonun vieo oynatıcının codec olarak yetesiz kalması. Yıl 2017 telefonlar eski çağ :)

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
o zaman buna tek açıklamam telefonun ram durumuyla ilgili olabilir. Anasayfada uzun kullanım sonrası kullanıcı resimlerinin değişmesi de mesela ram yüzünden. Onun dışında bir profile girince başkasının resimlerini görmek imkansız. Yorumları okuyama vardı kabul zaten herkes de biliyordu ama şuan büyük ölçüde yorum ve video sorunları giderildi. Açmayan videolar için de açıklama telefonun vieo oynatıcının codec olarak yetesiz kalması. Yıl 2017 telefonlar eski çağ :)
C6-01 gibi bir telefon şimdikilere 5 çeker. :D Neyse, Teşekkürler yine de. Buna da şükür. Gittiği yere kadar kullanacağız artık ne yapalım.

• Beğen
Tepkiler: akinorta

Cadillac34

Üye
akinorta anasayfada sorun var. Resimler videolar gözükmüyor. Sadece üst bardaki resimler gözüküyor.

• Beğen
Tepkiler: akinorta
PRHACKX

PRHACKX

Üye
Satın almayı düşünüyorum ama site yok. Ne zaman açılır ? Alışveriş güvenli mi ?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Satın almayı düşünüyorum ama site yok. Ne zaman açılır ? Alışveriş güvenli mi ?
Site önümüzdeki hafta tekrar yayında olacak kimsenin bilgileri kaybolmadı. Alışveriş şifreli bağlantılarla olduğu için güvenlidir. Site açıldığında buraya tekrar yazarım. Eski alan adı sağlayıcımla bir anlaşmazlık oldu dolayısıyla yeni bir firmaya taşıyorum. Bu süre içindeki aksaklıktan dolayı özür dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
ümit 0202

ümit 0202

Üye
aktivasyon için şifreyi hangi sayfadsn alıyoruz link verebilirmisiniz

Cadillac34

Üye
Anasayfa sorunu hala düzelmedi. :(

Cadillac34

Üye
Sorunu ne zaman düzelteceksiniz? Anasayfa sorunum var.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
akinorta anasayfada sorun var. Resimler videolar gözükmüyor. Sadece üst bardaki resimler gözüküyor.

Anasayfa sorunu hala düzelmedi. :(

Sorunu ne zaman düzelteceksiniz? Anasayfa sorunum var.

Cevabı yazdım yeterince açık. Anasayfanı görüntülemek için aşağıdaki ev ikonuna basılı tutmayı denedin mi? Ya da otomatik güncelleme denetimlerini bir süre kapat ki veriler yüklensin. Sunucuda bir sorun olduğunu söylemiştim. Bir sen keşfedemedin şu uygulamayı :) Sayfa yenilemek için toolbardaki simgelere basılı tutarsın.

Cadillac34

Üye
Cevabı yazdım yeterince açık. Anasayfanı görüntülemek için aşağıdaki ev ikonuna basılı tutmayı denedin mi? Ya da otomatik güncelleme denetimlerini bir süre kapat ki veriler yüklensin. Sunucuda bir sorun olduğunu söylemiştim. Bir sen keşfedemedin şu uygulamayı :) Sayfa yenilemek için toolbardaki simgelere basılı tutarsın.
Baştan neden söylemediniz otomatik güncelleme kapat diye? Bende durmadan üye giriş çıkışı yapıyordum, ikonlara tıklıyordum, güncelleme kontrolü yapıyordum, hatta internet bağlantısını bile kapatıp açıyordum. Neyse ki şimdi düzeldi. Teşekkürler.

Kueras

Üye
uygulamayi satin aldim fakat aktivasyon kodu nerede
EDİT:kodu buldum mailde fakat girince exceeded maximum number of activations hatası veriyor

Son düzenleme:

akinorta

Üye
    Konu Sahibi

Sixfeetunder

Üye
dostum uygulamayı satın aldım ama giriş yaparken "üzgünüm isteğinizle ilgili bir hata oluştu" diyor. Çözümü var mı?

Sixfeetunder

Üye
Aynen login ekranında geliyor. Sorun instagram kaynaklı gibi görünüyor ama. Başka hesaba girebiliyorum kendi hesabıma giremiyorum. facebookla giriş imkanı var mı? belki o şekilde çözerim

Üst Alt