• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Akıllı Telefonların Kayıt Ücretinin 600 TL'ye Çıkarılması Talep Edildi!

Sponsorlu Bağlantılar

skylinegti

skylinegti

Üye
Şu ülkede bir günde güzel bir haber duyalım be kardeşim.

boran9999

boran9999

Üye
1.100.000 adet cihazın bir şekilde yurda kaça girmesinin engellenmesinden yana bu çalışmalar bence olumlu. Buna ilaveten eğer yasalaşırsa herkes cihazının imei numaralarına sıkı sıkı sahip çıkmalı.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu kadar artış olursa ileriki nesillerde garibanın elinde eski nokialardan zenginin elinde akıllı telefonlar yer alır kısacası zengin telefonunu gariban hayal edemez birde şu var bizim millet lükse düşkün devlet burdan vurmaya çalışıyor

skylinegti

skylinegti

Üye
Bu zamlar çakma imei kullanımını arttıracaktır.Kaçağı önlemenin aksine daha da yaygınlaşmasını sağlayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Türe

Türe

Üye
Bu bir ayıptır. 2 3 dağıtıcı para kazanacak diye yapılanlara bak.

by-pegasus

Üye
Imei calinma oranlari artar ancak baska ne olacak simdi eski telefonlardan imei calinirken bu sefer yeniler orjinallerde kurban olur.

xmustx

xmustx

Üye
Twitter engellemek kadar saçma ve boşuna çaba harcanacak..

emreexxl

emreexxl

Üye
Bu şekilde kaçağı kullanmanın önüne geçemeyeceklerini biliyolar ama şahsi çıkarları için böyle bi adım atmaya kalkıyolar.Zaten onların amacı da bunu önlemek değil.Çakma imei kullanımı artmış veya azalmış umurlarında bile değil ki.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nolmuş aktif olmuş olmamış mı? En azından yeni yıla kadar başlamasında yeni cihazlardan istifade ederiz.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
Para gelicek para 600 TL yetiyormuymuş ya 1000 TL yapsınlar anca doyarlar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şu yerli üretim kafasına hastayım yeminle.
Ekran dışarıdan, ana kart dışarıdan, pil dışarıdan, kasa dışarıdan ve hatta işletim sistemi bile dışarıdan. Üretim bandına sok birleştir, üzerine marka etiket vur al sana yerli cihaz.!!! Biz de yedik..

Ulan Vestel sana ne kadar sövsem azdır.....

• Beğen
Tepkiler: lazye

Üst Alt