Aile Kavgası

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Aile Kavgası
Öncelikle sa Arkadaşlar , 1 Sene öncede bu konuyu açmıştım birdaha açıyorum. Annem ile babam sürekli kavga hergün ! Babam çok küfür ediyor hiç sevmiyorum içimden bende ona küfür ediyorum Nefret ediyorum ondan Eğer birgün annem evden gider ise İntihar ederim. Derslerimde başarılı olamıyorum lise 1 de kaldim tekrarliyorum birdaha Kalmak istemiyorum Derslere daha fazla katilip anlamaya kavramaya calisiyorum ancak eve geldiğimde akşam Babam geldiğinde Hiç huzur olmuyor kufur den , 3 ay tatilde yaninda calisiyorum Boyacilik ev , Bana kızıyo bağırıyor kufr ediyor Pisikolojim darma dağın bazen yatarken ağlıyorum keşke doğmasaysım diye , Ama benim babam gibi bir yapim yok huylarim Çevreme karşı efendi çocuğum yaramaz değilim . söyleyeceklerim bu kadar arkadaslar Tesekkurler

emarat

emarat

Üye
:(

CsWqIve34

Üye
Öncelikle sa Arkadaşlar , 1 Sene öncede bu konuyu açmıştım birdaha açıyorum. Annem ile babam sürekli kavga hergün ! Babam çok küfür ediyor hiç sevmiyorum içimden bende ona küfür ediyorum Nefret ediyorum ondan Eğer birgün annem evden gider ise İntihar ederim. Derslerimde başarılı olamıyorum lise 1 de kaldim tekrarliyorum birdaha Kalmak istemiyorum Derslere daha fazla katilip anlamaya kavramaya calisiyorum ancak eve geldiğimde akşam Babam geldiğinde Hiç huzur olmuyor kufur den , 3 ay tatilde yaninda calisiyorum Boyacilik ev , Bana kızıyo bağırıyor kufr ediyor Pisikolojim darma dağın bazen yatarken ağlıyorum keşke doğmasaysım diye , Ama benim babam gibi bir yapim yok huylarim Çevreme karşı efendi çocuğum yaramaz değilim . söyleyeceklerim bu kadar arkadaslar Tesekkurler
kader yazgisi hocam kimisinin babalari sikintili evlatlari efendi bazilarinin babalari efendi cocuklari serseri :(

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bu kaderim ise katlanamam

Nozomyena

Üye
Bu sıkıntı bende de vardı annemi kaybedince bana başladı babam şu sıralar iyiyiz ama değişiyo sürekli :/

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Dayak yesende ara ara diklen ama karsilik verme sonradan gozu korkacaktir

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Annem ile babam sürekli kavga hergün ! Babam çok küfür ediyor hiç sevmiyorum içimden bende ona küfür ediyorum Nefret ediyorum ondan Eğer birgün annem evden gider ise İntihar ederim.akşam Babam geldiğinde Hiç huzur olmuyor kufur den , 3 ay tatilde yaninda calisiyorum Boyacilik ev , Bana kızıyo bağırıyor kufr ediyor Pisikolojim darma dağın bazen yatarken ağlıyorum keşke doğmasaysım diye , Ama benim babam gibi bir yapim yok huylarim Çevreme karşı efendi çocuğum yaramaz değilim . söyleyeceklerim bu kadar arkadaslar Tesekkurler

Senin bu yaşadıklarının çok benzerini ben de yaşadım, ve yaşamaya devam ediyorum.
Şansımız yokmuş ne diyeyim.

• Beğen
Tepkiler: Darqos

Üst Alt