Ahmetin_GönüL_Dünyası

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet0834

Üye
    Konu Sahibi
Ahmetin_GönüL_Dünyası
Burada sadece bana ait söz ve eserleri bulabilirsiniz
Akılsız düşman akıllı dost gibidir zira sizin eksiklerinizi göremez ve size karşı herhamlesinde kendini ele verir size kazandırır
kim islama kim ezanimiza kim bayrağımızı kim vatananimiza elini belini dilini uzatiyorsa rabbimde ona cevabı mi versin ins
Dua ile erilir anlamlı bir şuura lakin ne gönülde var ne dilde bir Dua
Kalbini nasır kaplayanlardan merhamet bekleme yalan dünya ; seni sen yapan ak bir kalp ile merhamet ettiğin vicdanındır
Huzura erebilmektir hedefim huzur ile sana gelebilmek ...
Düştüğümde kendini yükseklerde görenler kalkdığımda yukarı bakmaktan boynunuz ağrıyacak

bu zamanda böyle bir insan olmaz diyorlar üzülme ahmedim seni daha tanımıyorlar

hançer

hançer

Üye
Ahmet peygamber falan herhalde.
kim islama kim ezanimiza kim bayrağımızı kim vatananimiza elini belini dilini uzatiyorsa rabbimde ona cevabı mi versin ins

Düştüğümde kendini yükseklerde görenler kalkdığımda yukarı bakmaktan boynunuz ağrıyacak

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
:hmmm

• Beğen
Tepkiler: Ahmet0834

Ahmet0834

Üye
    Konu Sahibi
Ahmet peygamber falan herhalde.

hançer korkma peygamber değilim senin gibi naçizhane sıradan biriyim sadece kendi cümllerimle zaman zaman alıdğım notları oyle paylaşıyorum