Aero Blue theme 3rd by a21a

Sponsorlu Bağlantılar

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Teşekkürler dostum emeğe saygı tek kelimeyle paylaşımlar mükemmel

ayhanasici

Üye
Sayın a21a kardesim ben temaları çok severim ve yapıyorum yaklaşık 5 senedir tema yapıorum şu bandez varya hani by bandez die geçio aslında on lar benim yapımım ama çalıntı o gün bu gündür kimseyle paylaş mıorum temaları eskiden her sabah kapımda 10-15 kişi fln oluodu maalesef simdi in cin top oynuor istersen seninle yarışalım ben hazırım ne dersin???

ttgg

ttgg

Üye
güzel tema

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sayın a21a kardesim ben temaları çok severim ve yapıyorum yaklaşık 5 senedir tema yapıorum şu bandez varya hani by bandez die geçio aslında on lar benim yapımım ama çalıntı o gün bu gündür kimseyle paylaş mıorum temaları eskiden her sabah kapımda 10-15 kişi fln oluodu maalesef simdi in cin top oynuor istersen seninle yarışalım ben hazırım ne dersin???

Bandez hala tema yapıyor Ayhanasici.. Hemde kendi stilinde.. kendi ikonları ile.. Senden nasıl çalıyordu.?
senin temaları bir yerde paylaşman gerekir.. oradanmı çalıyordu.. çalsa bile temayı değiştiremez ki..
Benim yapıklarımı da çalıyorlar ama... a21a yapmış diyorlar... Neyse..
Ben yarışmak için yapmıyorum.. zevk işte.. İllaki yarışalım diyorsan.. Burada yaptıklarını paylaşabilirsin..
:oke:

oguziverson

oguziverson

Üye
tşk

sukader

sukader

Üye
Sağol kardeş

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
eline saglık.

haltie

haltie

Üye
teşekkürler:oke:

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler:oke:

'Davut

'Davut

Üye
Teşekkürler..

ReDMeMooo

ReDMeMooo

Üye
eline sağlık usta. sende italyanlara bir iki tema gönder ders alsınlar :) eminim böyle ustaları yoktur

join_23

join_23

Üye
ilginçmiş saol

hyrnalfa

hyrnalfa

Üye
emeğinize sağlık

serecans

serecans

Üye
tesekkurler