Advanced Phone Lock v1.03(34) Signed S60v5 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic

Sponsorlu Bağlantılar

güvercin

güvercin

Üye
güzel bir program yalnız ben daha önce melon advanced device locksu kurdum onda ve bu programda mesajları kilitledikten sonra giriş yapacağım zaman programdan atıyor giremiyorum bi türlü bunun bi çözümü varmı acaba 5800 ım c6 mod ondanmı kaynaklanıyor.

n000k

n000k

Üye
çok çok teşekkürLer...

SilentOne

SilentOne

Üye
saolasın kardeş

kral_can

Üye
turkcesi yokmu yanlıs bisey yapıp kıtlenmıyelim:d

slmks

slmks

Üye
tesekkuerler iyi paylasim ama kotuluk var bunda ve benzer programlarda ornegin mesajlara sifreyi girip girince mesaj yazdiktan sonra tekrar sifre istiyo vs vs. yinede iyi paylasim tesekkurler.

prgrmc

prgrmc

Üye
teşekkürler

aslizeynep

Üye
çokkkkk teşekkürler,deneme falan değil dimi,bir süre sonra sürüm yükselt demeyecek dimi :)

hamdi mert

hamdi mert

Üye
harika sağ ol

DPool

DPool

Üye
Teşekkürler

Nashhh

Nashhh

Üye
Teşekkürler . İndirdim az sonra denerim.

hoverlock

Üye
cok guzel bır paylasım tesekkurler 4/3 luk bır program :P bazen bug yapıyor fotografları yanda gosterıyor yada msjları :D

polluxea♪

polluxea♪

Üye
coooookkkk :tşk:

caesz

Üye
çok teşekkür eder,m kardes. eline sağlık

cadem

Üye
10 numara bi paylaşım,güzel çalışıyo,tşk

ohorca

Üye
teşekkürler

ahmet452

Üye
çok güzel teşekkür ederim :)

tuntuntik

Üye
teşekkür ederim. işime yaradı.

Kaya0362

Üye
allah razı olsun senden nejdet öyle işime yaradıki anlatamam haberim bile yoktu telefon özelliğinde varmı diye arayıp duruyodum:)

metinabi35

Üye
Paylaşım için teşekkürler güzel bi program.

orhnkya

orhnkya

Üye
teşekkürler 5800 da demedim süper istediğiniz yere 4haneli şifre katabilıyorsunuz yani gayet güzel açılıyor süper ama appicılatıyn seceneği yani kilitlenecek olan uygulamaları işaretlerken dönüyor ama az uğraşırsaniz oluyom

Üst Alt