Adobe Flash Lite v3.1 - S60v5

Sponsorlu Bağlantılar

-alikan-

-alikan-

Üye
Çok merak ediyorum bu hemen atlayıp teşekkür eden arkadaşlar NEYE teşekkür ediyor.?? Tamam emeğe saygı sonsuz bir uğraş varsa hakkını vermemek ayıp olur zaten ona eyvallah ama işe yaramayan birşeye teşekkür etmek ne alaka? Veya denemediğiniz birşeyin çalışıp çalışmadığını, iş görüp görmediğini bilmediğiniz birşeye hangi mantıkla teşekkür ederseniz merak ediyorum. Şuan internetten video izleneyememekteki tek sorun FLASH LİTE 4.0 olmaması. Bunuda Adobe kendisi şuan çıkarmadı desteklemiyor. Flash 4.0 desteği şimdilik sadece Symbian3 te var oda yeni çıkan C6-01 C7 ve N8 ile piyasaya gelecek. Netten video izlemenin en etkili yolu telefonun DNS ayarını değiştirerek OPERA 10 kullanmak. Ben kullanıyorum facebook tan birçok video izleniyor. Sadece bazı videolarda Real Player yetersiz kaldığı için sorun çıkıyor sadece ses geliyor göruntu olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: titan_yk_06

kaos311

Üye
çok teşekkürler aga

memethaticeipek

Üye
arkadaslar bende 6220 kılasık var youtubeden herseyı ızlıyorum ama facede flash player ıstıyor ındırıyom desteklemıyor yardımcı olursanız mutlu olurum

by_tin

Üye
arkadaşlar teletonmda uygulama hatası veriyor yardım edeniniz olabilirmi ?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar telefonum nokia 5800 mx versyon 52.0.007 bu versyona uygun adobe flash arıyorum yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim

kmnlı

Üye
kardsm rar sifresi istedi

yildiz75

Üye
teşekkürler eline sağlık çok teşekkürler

Silinen Üye 1929612

Silinen Üye 1929612

Kapalı Hesap
sağol

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
yakın 4.1 sürümüde çıkar merak etmeyin

h_atred-rebel

Üye
saolllll ::D.d:D

cellat_man

Üye
ne işe yarıyo bu

baron_67

Üye
hayirrr
bendede var ama izleyemiyorum

ahmetc503

bu pro. ne işe yarıyo face videolarını açabiliyormu

fearofhell

fearofhell

Üye
ellerinize sağlık

rooney_lukas

Üye
Ellerine sağlık saolasın

MazlumToktas34

Üye
Ya bn bunu n95 8 gb ye yükledim güncelleştirme hatası veriyor acil yardım lütfen

MazlumToktas34

Üye
bndede güncelleştirme hatası veriyo yardımcı olur musunuz

0elfy0

Üye
sertifika hatası var yardım lütfen
süresi henüz gecerli değil diyor help me

heval1

Üye
Allah için bu ne işe yarıyor teşekkür

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
yav yüklenmiyor telefonum c5 03 V22 cfw li ama bu dahili bileşendir diyor yüklemiyor ...

Üst Alt