Adobe Flash Lite 4.01 signed (sertifikalı)

Sponsorlu Bağlantılar

duy_max

duy_max

Üye
    Konu Sahibi
Adobe Flash Lite 4.01 signed (sertifikalı)
Sayın Maxicep üyeleri Adobe flash lite v.4.01 s60v5 telefonların hepsinde çalışmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: axahin, gunes0233, ismakp ve 4 diğerleri

ImRuzgaR

Üye
kardeş uygulama signed mı yoksa hack gerektiriyomu

duy_max

duy_max

Üye
    Konu Sahibi
signed tir hacksiz telefonlar icin

goktas19

goktas19

Üye
Tesekkurler

- - - Eklendi - - -

Yuklenemiyor... Bu dahili bilesen hatasi aliyorumm

ImRuzgaR

Üye
bu dahili bi bileşen die bi hata verdi

duy_max

duy_max

Üye
    Konu Sahibi
5800 da hata almadım benim tele yükledim süper hızlandı. hata alanlar tekrar yüklemek için uğraşmasınlar :(

goktas19

goktas19

Üye
5800 da hata almadım benim tele yükledim süper hızlandı. hata alanlar tekrar yüklemek için uğraşmasınlar :(
Süper hız mı? Adobe Flash Lite la mı? Bence senin tel'e bakşış açın farklı... [h=2][/h]

knnsz21

Üye
ben de aynı hatayı aldım :S

fetih_1453

fetih_1453

Üye
nasıl yukledin.dahili bileşen hatası vrdi.
:megafon::off:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Adobe Flash Lite zaten cihazlarda bulunan bir özelliktir. *#0000# tuşlayıp cihazınızdaki Flash Sürümünü kontrol edin. Zaten 4.0 yüklü ise bu versiyonu yükleyemezsiniz. Sanırım konu sahibi arkadaşta eski bir sürümü mevcuttu. O yüzden kurabilmiş olabilir.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78

burakicyar

Üye
:tşk:

grassias28

Üye
tşk

oguz71

Üye
*#0000# yaptım flasla ilgili birşey yok

lazye

lazye

Üye
yok tbi o s^3 yani c7,n8,c601 gbi tellerde yazyo snn tel s60 v5 dostm ztn hackli isede kuramazsn rofs2 gömmen grk

Astrosman

Astrosman

Üye
Hata mı var?

faydasız12

Üye
ben telden giriyorum 5800 indiremiyorum.başka download sitesine koysaydınız ne olur du ya. Kafayı taktım bu adobe ye.

Black_White3460

Üye
kardeş emeğine sağlıkda 5800 için dahili bir bileşen hatasi veriyor nedenini söyleyebilirmisin varmi çözümü

yasincase

Üye
o super bır sey bu

fenasi71

Üye
evet dosya bpzuk uyarısı verdi ama vatandaşlar sağolsunlar paylaşımı yapıp ortadan kayıp oluyorlar arai bulasın vatandaş programı indirdiğiyle sap gibi kalıyor çözüm yok

- - - Eklendi - - -

evet dosya bpzuk uyarısı verdi ama vatandaşlar sağolsunlar paylaşımı yapıp ortadan kayıp oluyorlar arai bulasın vatandaş programı indirdiğiyle sap gibi kalıyor çözüm yok

tokatli6001

Üye
bendede eskı surumu yuklu ama yuklenmıyor ayrıca bu steden indrdıgım hcbr video oynatıcıyı yukleyemıyrum beyler tlfnmda 5800 neden cvplarsanz sevnrm