Adobe Flash lite 3.1(4)S60v3

Sponsorlu Bağlantılar

deliderdo

Üye
yaw internete ızlenmıyo sadecer youtube acıyorr

izlesene.comda hıc bısey acmıyor

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Izlesenedeki videolar Açılmaz

doruk6

Üye
Youtube falan açıyodu benim teldeki flash diyer sitelerin coğunu acmıyordu açar diye bunu yukledim youtube de gitti simdi anca realplayerdan izliye biliyorum nasıl duzelte bilirim benim telde n96

syabasan

Üye
arkadaşım şu konuyu kapatın..benim açmış olduğum konuda orjinal adobe flash lite 3.1 sürümü var onu indirin..tüm s60v3 telefonlara yükleniyor...
senin actığın konudan indirip kurdum 3.01 çıktı zaten kendinden 3.0 yüklüydü telefonda hiç bişey değişmedi yani.
NOT:telefon e63

baron_67

Üye
senin actığın konudan indirip kurdum 3.01 çıktı zaten kendinden 3.0 yüklüydü telefonda hiç bişey değişmedi yani.NOT:telefon e63
Bu sürüm telefonla uyumlu değil ve güncelleştirme hatası veriyor.aynı sürüm sadece bi farklı versiyonu.

twin15

twin15

Üye
dahili bir bilesen hatasi verdi.

zazadayı1601

Üye
Telim Nokia c5 pro yüklendi ama swf dosyalarını açınca sistem hatası veriyor bu neden olabilir, bu arada telim hack li,

fearles32

fearles32

Üye
teşekurler

caca41

caca41

Üye
yaa bırakın yaa bir sürü kişi sistem hatası veriyo demiş adam hiç birine cevap vermemiş bende yükledim sistem hatası verdi bendede buraya sadece yüklememeli insan arada birde yardımcı olmalı arkadaşım

gezicier

Üye
eline emegine saglik

muratsim67

Üye
Değiştirmeye gerek yokki uzantı zaten sisx... Yükledim...yaptım... Olcak

namsoy

namsoy

Üye
ismini değiştirmeyle olmaz program yazılımında yüklenirken gene 3.1 çıkıyor N96 işletimi uyumlu demekki açıyor

----------Eklendi @ 01:14:21 ---------- Yazıldı @ 01:07:24 ----------

N95 olan arkadaşlar http://www.maxicep.com/s60-3rd-vide...sh-lite-3-0-signed-sorunsuz-surum-147044.html bunu deneyin kurulumda hata vermiyor programın içine daha bakmadım kolay gelsin yaptım olacak diyen arkadaş olmuyor

m542tf

m542tf

Üye
c5-00 a yüklendi

taka_va

Üye
super yahaaa

altair740

Üye
çok sağol admin ellerine sağlık

deathlesshe

deathlesshe

Üye
:tşk:

gurcuu

gurcuu

Üye
hata veriyo tel n82

ibrother

ibrother

Üye
yüklendi fakat .swf dosyalarında sistem hatası veriyo.

place3461

place3461

Üye
hiçbi şekilde denemeyin önermem bunu buraya koyan hangi akla hizmet ediyor sormak lazım! 3.0 versiyonunun bir üstü olmasına rağmen daha ii çalışacağı yerde telefonun asıl swf oynatma özelliğini ortadan kaldırıyor..şu sorun yaşamıyorum diyenler swf dosyası oynatabiliyor musunuz:D lütfen kendimizi kandırmayalim...mağdur olan arkadaşlar soft format atın telefona düzelir...soft format ise *#7370# i ekrana yazıp çıkan soruya evet deyin..

sonbahar_hk

Üye
teşşekrlr

Üst Alt